Dır-dir Jennifer aniston gerçekten onu Bel-Air evini satıyor mu? Magazin dergilerinden biri mülkünü terk edip Ojai'ye taşınmayı planladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırıldı ve yalnızca raporun doğru olmadığını öğrendik.

'Yalnız Jen Aşk Yuvasını Satıyor' kitabının son baskısında bir manşet okuyor Sıcaklık . Dergiye göre, Aniston 'Bel Air konağını piyasaya sürmüş, çünkü görüşmediği kocası Justin Theroux'nun anısına musallat olmuştur.' Sözde bir 'kaynak', 'Onu satışa sundu ve Ojai'ye taşınmak ve iş amacıyla Batı Hollywood'da bir apartman dairesi tutmak istiyor.'Prizin sözde ispiyoncu tartışıyor, “Jen evin hala kötü hislerle dolu olduğunu ve kendisine sürekli Justin'i hatırlattığını söylüyor. Hatta onun içinin kokusunu hâlâ alabildiğinden bile şikayet ediyor. Yine de hikaye devam ederken, Aniston'ın mülkü 2011'de satın aldığını iddia eden yayında dikkate değer bir gerçek hata var. Gerçekte, Aniston, 2012'de Bel-Air konağını satın aldı. , o zamanlar medyada hala çevrimiçi olarak bulunan raporlarda geniş yer bulan bir işlem. Gazete gazetesi bu hazır ayrıntıyı bile doğru anlayamazsa, okuyucular makalenin iddiaları konusunda şüpheci olmalıdır.

Dergi bunu kabul ediyor Aniston evi bir anda kutladı Mimari Özet Kapak hikayesi bu yılın başlarında, ancak daha sonra Theroux'dan ayrılması nedeniyle 'manzaraların kötüleştiğini' iddia ediyor. Şimdi onun 'evindeki varlığından bıktığı' söylendi. Ayrıca, 'Arkadaşlar' yıldızının 'buluşma sahnesine geri döndüğü' için kısmen yer değiştirmeye motive olduğu iddia ediliyor. İddia edilen haberciyi iddia ediyor: 'Jen, başka bir erkekle paylaştığı evde potansiyel bir erkek arkadaşın olmak istemeyeceğini düşünüyor ... Kendini güvende hissetmesinin tek yolunun [taşınmak olduğu] ısrar ediyor.

Okuyucular, yukarıda bahsedilen olgusal hatayı not almanın yanı sıra, aşağıdakilerin de farkında olmalıdır: Sıcaklık Theroux ile ayrılmasından bu yana Aniston hakkında aktris hakkında sahte iddialar da dahil olmak üzere sürekli olarak yanlış olduğu kanıtlanmış hikayeler yayınladı Brad Pitt tarafından 'ihanete uğradı' ve 'dışarı çıkamayacak kadar aşağılanmış' olmak. Şimdi bu başka bir sahte hikaye, aslında aylardır dolaşan bir hikaye. Aniston ve Theroux'nun ayrılmasının hemen ardından, yanlış bir şekilde Bel-Air evinin satılık olduğunu iddia etti . Bu, Şubat ayında doğru değildi ve Haziran ayında hala doğru değil.

Bu yeni hikaye, tanımlanamayan tek bir 'kaynağa' dayanıyor, ancak Aniston'ın sözcüsü Dedikoducu Polis kayıtlara göre, 'Evi satmıyor ve Ojai'ye taşınmak istemiyor.' Ek olarak, gayrimenkul odaklı tek bir yayın bile mülkün satılık olduğunu bildirmedi, bu da satın alma işleminin altı yıl önce aldığı tüm kapsamın tam tersi. Sonunda mülkün satılması olasılık dışı değildir. Ancak Aniston bu kararı verirse ve verirse, hayranlar bunun gibi bir tabloid'in haberi vermesini beklememeli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.