Dır-dir Jennifer aniston Her ikisiyle de 'bağlanmak' Brad Pitt ve zengin bir gizemli adam? Bir kaynak, bir tabloidde Aniston'ın iki adamın aşkı için 'kavga etmesinden' keyif aldığını söylüyor. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırır.Jennifer Aniston Gizemli Adam Brad Pitt ile 'Sahada Oynamak' mı?

Yaşam tarzı bu hafta Jennifer Aniston'ın eski kocası Brad Pitt de dahil olmak üzere birden fazla erkekle 'yakınlaştığını' bildirdi. Tabloid, Pitt'in setteki fragmanında Aniston ile takılırken görüldüğünü iddia ediyor. Sabah Gösterisi . Sözde 'içeriden' biri ilgisizce 'Tekrar takılıyorlar' diyor.Pitt'in hafta sonları Aniston'ı evinde ziyaret ettiği de söyleniyor. Pitt'i hafta sonlarına ve fragmanına düşürüyor olabilir çünkü o da gizemli bir adamla takılıyordu. Aniston, ikinci talipiyle onun aracılığıyla tanıştı. Sabah şovu Reese Witherspoon ve Mark Duplass'ın başrollerini paylaşıyor. 'Jen arkadaşlarına sadece eğlenmek ve sahada oynamak istediğini söylüyor,' diye ısrar ediyor ve ekliyor, 'Tüm erkeklerin ilgisini seviyor!'

Aniston, Pitt Kimyayı Reddedemez - Kaynak

Aktris görünüşte birkaç taliple hokkabazlık yapmaktan memnun olsa da, kaynak, Pitt ve Aniston arasındaki kimyanın asla kaybolmadığını not ediyor. Kaynak, 'Onu her gördüğünde yüzü parlıyor,' diye ekliyor, 'Her zamankinden daha iyi anlaşıyorlar ve Angie boşandığından beri duyguları konusunda daha açık, Jen'in kitabında kesinlikle olumlu bir şey.'Kaynak, Aniston’un 'anonim yeni adamı' nın da dikkat çekmekten kaçınarak onu etkilemeyi başardığını söylüyor. 'Parası var ve sektöründe iyi tanınıyor ancak Hollywood sahnesinden kaçınıyor.' Justin Theroux'dan boşandığından beri halka açık bir şekilde çıkmamış olan Aniston, sözde iki adamın 'dikkatini çekmek için' kavga etmesini izlemekten zevk alıyordu, özellikle de 'onu şarap ve yemek için kanatlarda bekleyen bir sürü insan var!' kaynak neşeyle sonlandırıyor.

Dedikoducu Polis Bunu Daha Önce Gördü

Magazin dergileri görünüşte bunu bırakmayı reddettikleri için, bunu onuncu kez söyleyeceğiz Brad Pitt ve Jennifer Aniston aşklarını yeniden alevlendirmedi ikisinin boşanmasından bu yana geçen yaklaşık 20 yıl içinde. Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol edildi ve ikisinin romantik bir ilişki içinde olmadığını doğruladı. Gazetenin kaynağı bunu yanlış anlarsa, o zaman sahtekâr muhbirin sorguladığı diğer her şeyi ortaya çıkarır ve buna sözde 'gizemli adam' hakkında haberler de dahildir.

Bu yayın kesinlikle Jennifer Aniston’ın aşk hayatı hakkında hikayeler uydurmaktan öteye gitmiyor, özellikle de Brad Pitt ile sözde ilişkisi söz konusu olduğunda. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek L&S geçen Ocak Pitt ve Aniston birlikte taşınıyordu . Rapor tamamen uydurma ve eski sevgililer neredeyse yirmi yıldır olduğu gibi mutlu bir şekilde ayrı yaşıyorlar. Çıkışın iddiası da aynı şekilde uydurulmuştu: Aniston ve Pitt bir çocuğu evlat edinmeyi planlıyordu . Sanki tabloid kasıtlı olarak kendi kendini gülünç duruma düşürmeye çalışıyor gibi.Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sydney Brooke Simpson Kimdir? O.J. Hakkında Her Şey Simpson’ın kızı

Lili Reinhart Cheeky Pantsless Fotoğraflarında Gösteri

Rapor: Oprah Winfrey Arka Bahçe Düğününde Stedman Graham Evlenecek

Rapor: Kylie Jenner İkinci Çocuğuna Hamile Oldu

Kate Middleton, Meghan Markle ve Prens Harry ile Yüzleşmek İçin Los Angeles'a mı Uçuyor?