Dır-dir Jennifer aniston üç farklı adam arasında mı bölünmüş? Bir tabloid, oyuncunun sahada oynamakla meşgul olduğunu ancak şimdi zor bir karar vermesi gerektiğini iddia ediyor. Hikayeyi araştırıyoruz.

Gerard Butler, Jason Sudeikis veya John Mayer?

Bir raporda Yaşam tarzı dergi, Jennifer Aniston’ın ihtiyaçlarını karşılamak için kendini bir eski sevgililer ve arkadaş havuzuna 'dalmış' bulduğunu iddia ediyor. İçeriden birisine göre, oyuncu sessizce uzun süredir arkadaşı Jason Sudeikis ve eski ortakları Gerard Butler ve John Mayer ile çıkıyor. 'Jen, ikinci boşanmasını atlatmaktan eski kocayla romantizmi yeniden canlandırmak Brad Pitt geçen yıla kadar, onu kızları yapmak isteyen üç erkek arasında karar vermek zorunda kaldı ”diyor isimsiz içeriden.Kaynak, Aniston'ın üç adam arasında karar vermekte zorlandığını ve işlerin daha karmaşık hale geldiğini söyleyerek devam ediyor. 'Bu tam bir karmaşa. Muhbir, hepsine aşık oluyor ”diyor. 'Gizli akşam yemekleri, pahalı hediyeler ve uykular arasında, onun için bir hokkabazlık eylemi oldu.' Anonim kaynak daha sonra Aniston'ın her bir adamla olduğu varsayılan ilişkisini ayrıntılarıyla anlatıyor.

Jennifer Aniston’ın Zor Seçimi

İsimsiz içeriden biri, Sudeikis'in ardından Olivia Wilde'dan ayrıldı , 'Jen'e tıpkı bir arkadaş olarak ulaştı, ama çok çabuk flört etti,' diyen ihbarcı, 'her zaman birbirlerine karşı bir şeyleri vardı, ancak biri her zaman başka biriyle birlikteydi' diye ekliyor. Butler'la ilgili olarak, kaynak, Aniston'ın da oyuncuyu yaraladığında ısrar ediyor, 'her zaman çekici olduğu o kadar sağlam bir cinsel çekiciliğe sahip olsa da.

Sonra Mayer var ve tabloid, Aniston'ın 'koşması gerektiğini bildiğini, ancak John ile bırakamayacağı bir bağlantısı olduğunu' iddia ediyor. İçeriden birisine göre, 'Onu geri kazanmak için her şeyi doğru yapıyor. Ona içten bir mesajla kazınmış pahalı bir bileklik veriyordu. Ayrıca onu uçuracak birkaç şarkı da yazdı. ' Çıkış ayrıca, görünüşe göre hepsinin birbirlerinden haberdar olduğunu, ancak birinin sabırsızlandığını ortaya koyuyor.

İçeriden biri, ilişkilerini halka açık hale getirerek oyuncuya seçim yapması için baskı yapanın aslında Mayer olduğunu iddia ediyor. Kaynak, 'Bunu iyi idare etmezse, her şey yüzünde patlayabilir ve yapmak istediği son şey birinin duygularını incitmek olur.' Ama neyi, kimi istediğine ve yakında karar vermesi gerekiyor. '

Tabloids, Jennifer Aniston’un Aşk Hayatı Hakkında Yalan Yalan Söylemeye Devam Ediyor

Dedikoducu Polis bu yanlış hikayeyi görmezden geliyor. Jennifer Aniston, hiçbiriyle çıkmadığı için bu üç adam arasında kalmadı. Aktrisin temsilcisi raporu yalanladı. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis sadece Aniston'ın olduğunu iddia eden ayrı bir hikayeyi düzeltti gizlice Jason Sudeikis ile çıkıyor . Ayrıca, tabloid, Aniston ve aşk hayatı söz konusu olduğunda geçmişte pek güvenilir değildi.

Bu yılın başlarında dergi, Aniston'ın Brad Pitt ile yeniden bir araya geldi ve ikisi birlikte bir kız çocuğu evlat edinmek istiyordu. Açıkçası, yayın, oyuncunun özel hayatıyla ilgili yalanlar yaratma konusunda bir problem yaşamıyor. Dedikoducu Polis o sırada sahte raporu bozdu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Marie Osmond, Zorla 'The Talk' Çıkışından Sonra Sharon Osbourne'a Karşı 'İntikam' Planlıyor

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

Rapor: Kelly Clarkson, Gwen Stefani’nin Eski Kocayla Bağları, Blake Shelton Üzerinden 'Sesi' Bırakmayı Düşünüyor

Rapor: Jennifer Aniston ve Jason Sudeikis Romance Brewing?

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.