Bu haftanın magazin iddialarından biri Jimmy Kimmel 'eşi, Molly McNearney ile yakın arkadaşlığı yüzünden üzgün Jennifer aniston . Hikaye tamamen yanlış. Dedikoducu Polis sadece çürütebilir.

Aniston, Jackson Hotel Wyoming'e yaptığı bir gezi sırasında Kimmel, karısı ve diğer birkaç ünlü arkadaşıyla Yeni Yıl Arifesini kutladı. Göre Avustralya Kadınlar Günü Ancak talk-show sunucusunun karısı, aktrisin 'kocasını kaçırmasından' memnun değil. Sözde bir kaynak dergiye, 'Jen ve Molly arasında bir miktar gerilim oldu ve Jackson Hole'da daha da kötüye gitti' diyor.İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi devam ediyor: “Molly, Jen'in her zaman onlarla takılmasından bıktı ve Jen ve Jimmy'nin kendi başlarına gitmesinden kesinlikle hoşlanmıyor. Jen kesinlikle Jimmy'ye yalvarır ve çoğu zaman karısını görmezden gelir. Muhtemelen bunu yaptığının farkında bile değildir, ama bu Molly'i sonsuza kadar sinirlendiriyor. Şüpheli ihbar ayrıca, McNearney'in Aniston'ın sonunda kocasını çalabileceğine inandığını ima ediyor, bu yüzden ikisinin 'onu arkadaşlıkla sakinleştirme ihtiyacı' nın bilinmesine izin verdi.

Polina Glen und Johnny Depp

Gazetenin hikayesiyle ilgili hiçbir şey uzaktan doğru değil. Gerçekte, Aniston, derginin sadece talk show sunucusu ile bir ilişkisi varmış gibi görünmesini sağlamaya çalışmasına rağmen, Kimmel’in karısıyla da arkadaştır. Aslında, Aniston, McNearney'i yeni Netflix filminde seçti Dumplin ’ . Oyuncu, geçen ay 'Jimmy Kimmel Live' programına katıldığında arkadaşının performansını övdü. Talk-show sunucusu ve eşi de filmin Los Angeles'taki galasına katıldı.

Bunlara ek olarak, McNearney, Aniston’ın Eylül 2018’ini yazdı Modaya uygun Kapak hikayesi . Kimmel'in karısı, aktrise Brad Pitt ve Justin Theroux hakkında arka arkaya sorular sorarak röportajı şakayla başlattığında, Aniston şöyle yanıt verdi: 'Böyle bir röportaj başlatabilecek ve beni histerilere gönderebilecek tek kişi sensin. . ' İki kadının çok yakın olduğu açık.

Wer ist Trevor Noah Freundin

Derginin makalesini çürüten tüm kanıtlara ek olarak, Dedikoducu Polis ayrıca Kimmel’in sözcüsünü de kontrol etti, o da kayıtta bize hikayenin 'gerçek olmadığını' söyledi. Kaynağın anonim 'kaynağı' ne diyorsa da, talk show sunucusu adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, karısının Aniston tarafından tehdit edilmediğini garanti ediyor. Aksi takdirde yayının iddiası temelsizdir.

Kadınlar Günü geçen yaz haksız yere iddia edilen aynı güvenilmez çıkış Aniston gizlice Pitt ile tekrar evlenmişti . Bu anlatı başarılı olamayınca, tabloid, oyuncuyu Leonardo DiCaprio ile varolmayan aşklara fırlattı. Cinayet Gizemi başrol oyuncusu David Walliams ve hatta 'boşanma avukatı'. Kimmel ve karısını içeren bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.