Niyet Jennifer aniston tanıklık etmek Brad Pitt Adına boşanma savaşı sırasında ile Angelina Jolie ? Bir tabloid yapacağını iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak hikayeyi düzeltebilir.

Angelina Jolie Vs. Brad Pitt

'Savaşları Bitmek Üzere!' son makaleden başlığı şu şekilde okur: Kadınlar Günü. Başlık, Pitt ve Jolie’nin uzun süredir devam eden boşanma draması tabloid gazetesine göre 'benzeri görülmemiş bir dönüş' yapmak üzere. Dergi, dört yıllık savaşı çevreleyen karmaşanın, Jolie'nin “kirli oynamasının” ardından davayı yöneten Yargıç'tan Pitt'e çok yakın olduğu için diskalifiye edilmesini isteyerek daha dramatik hale geldiğini iddia ediyor.Kaynak, 'Brad, üç yıldan fazla bir süredir yargıcın davayı denetlemesi gerektiğini kabul ettikten sonra bunu yapacağı için şaşkına döndü ve arkadaşlarına bunun çocukların velayetine bağlı kalmanın kendi yolu olduğunu söylüyor,' diyor kaynak. Tipster, Jolie'nin 'mantıksız' olduğu için, Pitt'in eski karısını 'Aşil topuğuna' vurarak da kirli oynamaya hazırlandığını ekliyor. Jennifer Aniston'ı dahil etmek .

Jennifer Aniston ve Brad Pitt, 90

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Wie würden Rihanna und Chris Brown Baby aussehen?

Brad Pitt, Yardım İçin Jennifer Aniston'a mı Dönüyor?

“Brad ondan onun için bir karakter tanığı olmasını istedi ve kabul etmekten çok mutlu oldu. Ona bir yeminli beyan yazmayı ve hatta gerekirse tavır almayı taahhüt etti ”diye devam ediyor içeriden. Kaynak, Pitt ve Aniston'ın 'tekrar yakın' olduğunu ve Aniston'ın 'değişmek için çok çalıştığı sırada Angelina'nın onu bu şekilde alt üst etmesini izlemekten nefret ettiğini' belirtiyor. Hikaye ayrıca Jolie'nin hakime saldırmasını başlattıktan sonra Pitt'in masanın okunması için Aniston'a katılacağını açıklamasının 'hata olmadığını' iddia ediyor. Ridgemont Lisesinde Hızlı Zamanlar .

'Hata yapmayın, bu daha da çirkinleşiyor ve yüzyılın Hollywood boşanma davası olarak şekilleniyor' diye sonlandırıyor içeriden.

sind nicole kidman und keith urban, die sich scheiden lassen
Brad Pitt ve Angelina Jolie, 2010

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Brad ve Angelina’nın Boşanma Dramasının Ardındaki Gerçek

Doğru olsa da Jolie ve Pitt kafa karıştırıyor boşanma davasını denetleyen yargıç üzerinden, Dedikoducu Polis Pitt'in Aniston'dan yardım istediğinden şüphelenir. Pitt ve Aniston açık kalsa bile dostça şartlar aktris, oyuncunun şu anki haliyle pek ilgilenmiyor gibi görünüyor kişisel sorunlar . Daha, Kadınlar Günü Brad Pitt ve Jennifer Aniston ile ilgili gerçeği esnettiği biliniyor.

Bu yılın başlarında, tabloid, Aniston ve Pitt ikiz kızlar bekliyorlardı . Güvenilmez dergi, Aniston'ın SAG Ödülleri'nde 'bebek yumruğu yaptığını' iddia ettikten sonra hamile olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis Pitt ve Aniston'ın tekrar bir araya geldiği ve aktrisin hamile olmadığı şeklindeki anlatıyı çoktan düzeltti.

Çıkış, iki yıl önce aynı suçlamayı yaptı. Aniston, Pitt’in çocuğuna hamileydi. . Tıpkı en son hikaye gibi, derginin hikayesini destekleyecek hiçbir kanıt yoktu ve sürekli belirttiğimiz gibi, Pitt ve Aniston sadece arkadaş.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.