Hakkında hikayeler Jennifer aniston Bir 'intikam cesedi' ni göstermek sahte haberlerdir. Fotoğrafların gösterdiği gibi, oyuncu ayrılmadan önceki haliyle aynı görünüyor. Justin Theroux . Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde okuyucuların aksini düşünmesine yol açan ikinci bir tabloid ortaya çıkarabilir.

Pazartesi seslendik Yeni fikir gülünç bir şekilde iddia etmek için Aniston, Theroux ve eski kocası Brad Pitt'e 'neyi kaçırdıklarını' göstermek için yeni bir 'intikam bedeni' sergiliyordu. Dergi, aktrisin İtalya'da havuz kenarında dinlenirken çekilmiş paparazzi resimlerine işaret ederek, 'bronzlaşmış Jen'in yıkama tahtası abs ve bacaklarını gösterirken ne kadar çarpıcı göründüğünü' vurguladı. Çıkış, 'İyi görünmek Jen için nihai intikamdır.'Wo ist Whoopi Goldberg aus der Sicht

Ancak Dedikoducu Polis açıkladı Aniston, Theroux ile Meksika'da tatil yaparken göründüğünden farklı görünmüyordu. Aralık ayında geri döndü. Ve bu ay havuz başında yatma kararının ondan ya da Pitt'ten “intikam almak” la hiçbir ilgisi yoktu. Film çekmeye ara verdiği sırada özel mülkiyetteydi. Cinayet Gizemi paparazziler mahremiyetini ihlal ettiğinde ve gizlice fotoğrafını çekmek için uzun lensler kullandığında. Bu 'intikam bedeni' anlatımı sansasyonel, sahte bir yaklaşımdı.

Ve şimdi National Enquirer benzer bir hikaye uydurmaktan suçlu. Yayına göre, Aniston 'kameralar için 'intikam bedenini' çıkarıyor' ve 'çekim yaparken harika görünüyor Cinayet Gizemi . ' Gazeteci, filmin 'Jen'in acı bölünmesinden bu yana yepyeni bir intikam bedenini gösterme şansı' olacağını iddia ediyor. Hangi “yeni” vücut? 'Jen, Şubat 2019'da 50 yaşına girmeye hazırlanırken kendini tamamen elden geçirdi.'

Was ist mit Pablo Escobars Frau und Kindern passiert?

Sözde 'revizyon' un 'dudak enjeksiyonları, dolgu maddeleri, göğüs implantları ve muhteşem yepyeni bir gardırop' içerdiği söyleniyor. Çıkış, Aniston'ın 'yazın başında yeni sıcak bakışını geliştirmeye başladığını' iddia ediyor ve sözde 'içeriden' bir kişinin 'Arkadaşları arasında söylediği, onun zaten bir göğüs işi var' şeklinde bir alıntı yapıldığını söylüyor. 'Arkadaşları arasındaki kelime' ifadesi, bu sözde 'içeriden' birinin ilk elden bilgisi olmadığını ve ayrıca yayının kendisinin doğrudan onayının olmadığını gösterir.

Ayrıca, bu zaman çizelgesini daha yakından düşünün: Cinayet Gizemi 25 Haziran haftasına başladı . Göğüs büyütme ameliyatından tamamen kurtulmak haftalar alabilir, yani Aniston 21 Haziran civarında 'yaz başında' bir göğüs büyütme ameliyatı geçirmiş olsaydı, muhtemelen birkaç gün sonra filmini çekmeye hazır olamazdı. Bu yanılgıya rağmen, tabloid, Aniston'ı hiç tedavi etmemiş ve sadece paparazzilerin fotoğraflarından hüküm veren bir doktordan alıntı yaparak plastik cerrahi iddiasını doğrulamaya çalışıyor. Fakat Aniston'ın son on yıldaki resimleri neredeyse aynı göründüğünü gösterin.

Bu hikaye için kullanılan anlık görüntülerin Aniston filme Cinayet Gizemi Bu, hiçbir şeyi 'göstermeye' çalışmadığı, sadece karakterini oynadığı anlamına geliyordu. Bu masalla ilgili bir başka sorun da Aniston’ın sözde “intikam bedeni” için “ana motivasyonunun” Theroux'un “görünüşte çıkan Emma Stone” a “öfkesi” olmasıdır. Gibi Dedikoducu Polis defalarca rapor etti, onlar değil flört. Aslında, Stone geçenlerde Theroux'un 'kardeşim gibi' olduğunu söyledi. Magazin ilk önce iddia etmeye çalıştı Stone ve Theroux, Aniston'a 'intikam makyajı' yaptırması için ilham vermişti bir buçuk ay önce. Artık o zaman olduğundan daha doğru değil, yani görünürde hiç de doğru değil.

The Enquirer ve Yeni fikir her ikisi de resimler için sahte arka planlar hazırlayarak, Aniston'ın fabrika paparazzi fotoğraflarını dramatik bir şekilde satmaya çalışıyor. Gerçek çok daha basit: Yıllardır olduğu gibi görünen Aniston, son zamanlarda havuz kenarında uzanmış. Yıllardır olduğu gibi görünen Aniston, yeni bir film çekti. Her iki durumda da görünüşünün Theroux ile hiçbir ilgisi yok ve okuyucuları başka türlü olduğuna inandırmaya çalışan bu hikayeler sahte haberlerden başka bir şey değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Tom Filz und Emma Watson Filme