Jennifer aniston 11 Şubat'ta 52 yaşına basıyor ve tek şey Dedikoducu Polis yeniden bir araya gelmesiyle ilgili tabloid hikayeleri izliyor Brad Pitt büyük güne kadar. Her yıl, gazeteciler Aniston’ın doğum gününü, kendisinin ve Pitt’in aşklarını yeniden canlandırdıklarına dair söylentileri yaymak için kullanıyor. Son birkaç yıldır takip ettiğimizden beri, bir model fark ettik.

Brad Pitt’in Jennifer Aniston’a Sıradışı Teklifi

2018 yılında KB Jennifer Aniston'ın Brad Pitt'ten sürpriz bir teklif aldı onun doğum gününde. Ancak tabloid'in hikayesi, önerinin daha çok bir iş fırsatı olduğunu öne sürdü. Dergi, eski eşlerin aktrisin doğum gününden önce birkaç gizli randevu için buluştuğunu ve Pitt'in Aniston'a 'çarpıcı' bir yüzük de dahil olmak üzere birkaç hediye getirdiğini iddia etti. Yayın daha sonra Pitt'in “Jen'e birlikte bir iş kurmalarını önerdiğini iddia etti. Ve 'Evet' dedi. 'Oradan, içeriden biri Pitt ve Aniston'ın 'iç tasarım ve mimari tutkusunu paylaştığını' ve şirketin bununla bir ilgisi olacağını iddia etti. Dedikoducu Polis o zaman tuhaf hikayeyi bozdu. Ünlü eski sevgililerin birlikte bir iş kurma fikrini destekleyecek herhangi bir kanıt bulamadık. Ayrıca hikaye, Pitt'in eski karısına evlenme teklif ettiğini iddia ederek okuyucuları yanılttı, ancak gerçekte böyle bir şey olmadı.

Brad’in Jennifer’ın Partisindeki Varlığı Biraz Çılgınlığa Neden Oldu

Bir yıl sonra, Brad Pitt aslında Jennifer Aniston’un 50. doğum günü partisine katılırken görüldü. Ne yazık ki, masum ve samimi buluşma magazin gazetelerine daha yanlış masallar yaratma gücü verdi. Bir çıkış, Kadınlar Günü , Pitt ve Aniston'ı ileri sürdü romantik bir kaçamağa gitmişti partiyi takiben. Dergiye göre, samimi buluşmanın ardından Pitt, eski karısını ona en büyük hediyeyi vererek ve onu romantik bir tatile götürerek şaşırttı.

İçeriden biri, Pitt ve Aniston'ın 'meraklı gözlerden uzakta biraz yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu söyledi. Herkes Jen'in hala Brad için kafa karıştırdığını ve bu duygunun karşılıklı olduğunu biliyor. Herkes bu kaçışı bir araya gelmek için bir basamak olarak kullanacağına son derece güveniyor. ' İlginç bir şekilde, içeriden biri eski çiftin bu sözde kaçış için nereye gittiğine dair herhangi bir ayrıntı sunmadı. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis hikayeyi Aniston'ın bir temsilcisi tarafından yayınladı ve bize hikayenin doğru olmadığına dair güvence verdi.

Brad Cabo'da Jennifer'ı mı Bekledi?

Haftalar sonra, Jennifer Aniston ve aralarında Courteney Cox'un da bulunduğu birkaç yakın arkadaşı, Cabo San Lucas, Meksika'ya gitti Aniston’ın doğum günü partisinden sonra. TAMAM MI! Brad Pitt'in eski karısını bekliyorum geldiklerinde. Bir kaynak dergisine Pitt dergisine şunları söyledi: “Partiden sonra Jen ile ilk buluşmasının meraklı gözlerden uzak olmasını istedi, bu yüzden onu cömert bir tatile götürmek için bu büyük planı yaptı ve bunu Courteney'den küçük bir yardımla düzenledi. '

Bu içeriden bilgiye göre, Pitt eski karısına 'kalbini döktü' ve 'ona onun ruh eşi olduğunu ve ona sonsuza kadar bakmak istediğini söyledi.' Tekrar, Dedikoducu Polis eski eşlerin bir araya gelmediğini açıkladı. Cabo'da Aniston'ı bekleyen Pitt'e gelince, oyuncular için ayrı temsilciler bunun asla gerçekleşmediğini doğruladı.

Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in Gizli Düğün Töreni

Yaklaşık aynı zamanda, Yeni fikir Aniston’ın doğum günü kutlamasını söyledi gizli bir düğün töreniydi onun ve Pitt için. Dergi, kutlamanın ortasında düğümü bağlayarak eski çiftin konukları şaşırttığını ima etti. Bir kaynak dergiye 'İki olayı birbirine bağlamaya karar verdiler çünkü önceden yayınlanmasını istemiyorlardı,' dedi.

'Konuklarına Jen’in doğum gününü kutladıklarını söylemek mükemmel bir cümle idi ve bir kutlama büyük duyuruyu yapana kadar kimse partinin ortasına kadar bir şeyden şüphelenmedi,' diye devam etti. Dedikoducu Polis ancak, Pitt ve Aniston'ın bir araya gelmediğini zaten açıklığa kavuşturmuştu ve daha güvenilir satış noktalarına göre, Aniston eski kocasına 'özel ilgi' göstermedi .

Jennifer Aniston ve Brad Pitt arkadaş ve magazin dergilerinin inanması zor olsa da, ikisi bu şekilde olmaktan çok mutlular. Elbette, aksi iddia edilen daha güvenilmez raporlar çıkarsa, Dedikoducu Polis okuyuculara gerçeği vermek için orada olacak.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'ı Rehabilitasyona mı Gönderiyor?

Ryan Seacrest 'Canlı'dan Ayrılıyor, Kalıcı Olarak Los Angeles'a Taşınıyor mu?

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine