Bir tabloid raporları Jennifer aniston tamamlandı' eski kocasıyla , Brad Pitt , aktörün artık bekar olmadığına dair son duyuruyu takiben. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve işte bulduklarımız.Jennifer Aniston Brad Pitt tarafından 'Burned'?

Yazan yeni bir makalede National Enquirer kağıt, Aniston'ın 'playboy' Pitt'den bıktığını 'yandı' yazıyor. Çıkış, Arkadaşlar aktrisin eski eşi tarafından 'sırtından bıçaklandığını' hissettiğini ve onu hayatından sonsuza kadar yasakladı . İçeriden biri yayına aktrisin eski kocasının Alman model Nicole Poturalski ile uçtuğunu öğrenince 'kör' olduğunu söyledi. Pitt, Aniston'la romantizmini yeniden canlandırdı .Jen bununla tamamen kum torbasına girdi. İçeriden biri dergiye, Brad'i iki evindeki gizli toplantılar sırasında Angelina Jolie ile boşanma ve velayet savaşında desteklemek için aylarca harcadı ”dedi. Kaynak buna devam ediyor Aniston, Pitt'in gezisini öğrendi onu 'şaşkına çeviren ve tiksindiren' bırakan internet modeliyle Avrupa'ya gitti. İçeriden biri, Brad'e belirsiz bir şekilde ondan uzak durması söylendi, dedi.

Jennifer Brad İle İyilik Yaptı mı?

Çıkış ayrıca, Pitt’in geçmişteki ihanetlerine rağmen, “Jen son birkaç ayda onun için ağlayacak bir omuz oldu. Brad'i desteklemek için bile oradaydı Alia Shawkat ile çıktığında . Ama şimdi, başka bir kadınla görüştükten sonra bir aptal için yeniden oynanmaktan bıktı. ' Gazetenin kaynağı, Pitt’in ihanetinin büyüklüğünü, özellikle onun değişmiş bir adam olduğunu düşündüğü ve ondan herhangi bir sır saklamayacağı için Aniston’a nefes kesici boyutta olduğunu bildiriyor.Jennifer ve Brad Bir Araya Gelmiyor, Herkes İçin Harekete Geçme Zamanı

'Kalın ve ince bir şekilde onun yanında durdu Angie ile savaşı sırasında ama şimdi hepsi pencereden dışarı çıktı. Onunla işi tamamen bitti, 'diye açıkladı. Yine de aynı şirkete ait başka bir tabloid TAMAM MI! , sözde Jennifer Aniston, Brad Pitt’in Alman modeliyle olan ilişkisine dair haberlerden hiç rahatsız olmadı. Öyleyse gerçek nedir? Dedikoducu Polis defalarca düzeltti fikrini Pitt ve Aniston bir ilişki içindeydiler . İkisi arkadaş canlısı olsa da, geçmişte eğlenceler için ayrı temsilciler tarafından ikisinin katı bir platonik ilişkisi olduğu doğrulandı. Bu nedenle, Aniston'ın Pitt'in yeni romantizmi tarafından 'yaralandığı' ve 'yakıldığı' anlatısı son derece yanlıştır. Bu aynı zamanda ilk kez olmayacaktı. Enquirer Pitt veya Aniston hakkında saçma bir haber yaptı.

Son günlerde, Dedikoducu Polis iddia ettiği için magazin dergisini basmış Angelina Jolie, Pitt'e karşı gözaltı savaşında intikam aldı . Dergi sadece Pitt'in Aniston'la çıktığını iddia etmekle kalmadı, aynı zamanda Jolie'nin velayet savaşını Pitt ve Aniston'ı delirtmek için kullandığını iddia etti. Aşırı dramatik hikaye doğru değildi. Özellikle Pitt ve Aniston hiç çıkmadığından beri.

Bu yazın başlarında, aynı tabloid Aniston, Pitt'i 'kıskandırmak' için makyaj yapıyordu. Dergi anlatıları ile her yerde. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltti ve magazin dergileri Pitt-Aniston treninden inene kadar bunu yapmaya devam edecek.