Yaptı Jennifer aniston uyarmak Renee Zellwegger uzak durmak Brad Pitt geçen yıl? Dedikoducu Polis Geçen yıl rapora baktı. Hikayeyi tekrar gözden geçirelim ve neyin ne olduğuna bakalım.

Jennifer'dan Renee'ye: Adamımdan Uzak Dur!

Geçen şubat, KB Jennifer Aniston'ın nihayet 'hayatının aşkını' geri aldığını iddia etti, ancak Renee Zellwegger'i öğrendikten sonra neredeyse mahvoldu SAG Ödülleri'nde Brad Pitt ile flört etti . Aniston dergisine dedikodu yapan bir kaynak Zellweger'e öfkelendi ve ekledi: 'Hiçbir zaman kötü kanları olmadı, ama şimdi hepsi değişti. Hollywood'daki herkes Brad'le bir şeyler daha yaptıklarını biliyor. Renee'ye asistanların ağı aracılığıyla, söylentilerin doğru olmadığını umarak ona kız kodunu hatırlatan üstü kapalı bir mesaj gönderdi. 'Brad Pitt yine sadakatsiz miydi?

İçeriden devam etti, 'Brad'e adil olmak gerekirse, o da Renee'ye kızdı. Jen'i geri kazanmak için çok çalıştı ve bunu alt üst etmeyecek. Brad bir daha Jen'i asla aldatmayacak - ilk seferden öğrendi, 'Pitt’in ilişkisini ima ederek ve Angelina Jolie ile sonraki evlilik . Muhbir ayrıca işler kontrolden çıkmadan önce Pitt'in 'Jen'i Renee hakkında aradığını ve uyardığını' söyledi. Çok garip bir sohbetti. Bir hata yaptığını biliyor ve tekrar güvenini kazanmak için çok çalışmak zorunda kaldı. Kaynak, ikisi de Renee gibi birinin bunu yok etmesine izin vermeyecekti ”dedi.

Jennifer Aniston’ın Brad Pitt ile Dostluğunun Ardındaki Gerçek

Ne yazık ki, bu sadece magazin dergisinin yayınladığı bir başka sahte buluşma hikayesiydi. Jennifer Aniston, Renee Zellwegger'i asla tehdit etmedi çünkü asla Brad Pitt'le bir araya gelemedi. Dedikoducu Polis ünlü eski sevgilileri defalarca açıklığa kavuşturdu sadece arkadaş . Pitt, Jennifer Aniston gibi Aniston ve Jolie'den ayrılmasının ardından hayata devam etti. Aktör kısa süreli Alman modeli , Nicole Poutraslki 2020. Aşk kısa ömürlü olsa da, Pitt'in Aniston'la hiçbir şeyi yeniden canlandırmak istemediği ve bunun tersi olduğu açık. Aniston şu anda herkese açık bir şekilde kimseyle çıkmıyor olabilir, ancak eski kocasına da özlem duymuyor.

Bu ilk değildi Dedikoducu Polis Pitt ve Aniston'ın 'yeniden bir araya geldiklerini' iddia ettiği için bu tabloid'e baskın çıktı. Geçen yıl, Pitt ve Aniston'ın Shiloh Jolie-Pitt için bir kız kardeş evlat edinmek . Çıkış ayrıca Pitt ve Aniston'ın evlilikleri hakkında her şeyi anlatan bir röportaj yapmak . Ve yayının Pitt ve Aniston'ı ilan ettiği zamanı da unutmayalım. tatillerde nişanlandı . Dedikoducu Polis o zaman bu saçma hikayeleri göz ardı etti. Bir araya gelmediler ve şimdi de değiller.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn Tarafından Fazla Plastik Cerrahi İçin Aranıyor mu?

Matthew McConaughey Hollywood'u Bırakıp Kariyer Değiştiriyor mu?

Rapor: 'Zavallı' Prens Harry, Meghan Markle ile 'Kabus' Evliliğine Düştü

Tila Tequila 2021: Eski Gerçeklik Yıldızına Ne Oldu?

Vanna White, Pat Sajak'tan 'Wheel Of Fortune' Sunucusunu Devraldı mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

bruce jenner will wieder mann sein