Serinin hayranları Arkadaşlar yıllarca yeniden birleşme için bekledim gelecek yıl yer alacak . 2019'da bir tabloid, sevilen bir kişinin özel bir parçası olma kararından pişman olduğunu iddia etti. Jennifer aniston . İkonik Rachel Greene'i canlandıran aktrisin rol arkadaşlarına tekrar katılmak istemeyeceğine inanmak zordu. Bu yol açtı Dedikoducu Polis ortaya çıktığında şüpheli hikayeyi araştırmak. Şimdi yeniden birleşme köşede olduğuna göre, tuhaf hikayeyi yeniden gözden geçiriyoruz.

Jennifer Aniston 'Arkadaşlar' Buluşmasından Ayrı Olmak İstemedi mi?

Geçen Kasım, Star rapor etti Arkadaşlar yeniden birleşme tehlikedeydi Jennifer Aniston yüzünden. İçeriden birine göre, özel 'bir fiyasko gibi görünmek' diyordu, 'Jen, birincisi, bunu yapmayı kabul ettiği için pişmanlık duyuyor.'Matthew Perry de Çıkmak İstiyor mu?

Oradan, tabloid, Chandler Bing'i canlandıran Matthew Perry'yi daha da ortaya çıkardı. ben de dışarı çıkmak istedim . İsimsiz muhbir, Perry'nin yaklaşmakta olan projeyi yapmak istememesinin nedenlerinin herhangi bir şeyi çekmek için 'doğru zihinsel alanda olmaması' olduğunu açıkladı ve ekledi, 'Oyuncular birlikte hareket etmesine yardım etmeye çalıştı ama yapmadı dikkatini çekmek.'

Yeniden Birleşme Hala Devam Ediyor ve Herkes Orada Olacak!

Bir yıl sonrasına hızlı bir şekilde ilerliyorsanız, bu sahte hikaye hala ne zaman olduğu gibi yanlıştır. Dedikoducu Polis o zamanlar bozuldu. O sırada, makaledeki iddiaları 'saçma uydurmalar' diyerek reddeden Jennifer Aniston için bir temsilciye ulaştık. Dedikoducu Polis ayrıca altı orijinal oyuncu kadrosunun hepsinin Arkadaşlar Aniston ve Matthew Perry de dahil olmak üzere gösteriye katılmak için imza atmıştı. Başlangıçta, özel bölümün bu yıl prömiyeri yapılması planlanıyordu. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle geri itti 2021'e kadar.

Dedikoducu Polis başka bir sahte anlatıyı da düzeltti Perry'yi çirkin bir şekilde boyadı ve bir 'her şeyi anlat' anıları yazarak yaklaşan HBO MAX özel etkinliğini mahvedeceğini iddia etti. Bu gazetelerin iddia ettikleri ne olursa olsun, bir yeniden birleşme oluyor ve sevilen oyuncular yer almak için sabırsızlanıyor.

Jennifer Aniston'a Geldiğinde Tabloidler Bilgisiz Kalmıyor

Gelince Star , Dedikoducu Polis gazeteden Aniston'la ilgili diğer yanlış makaleleri çürüttü. Örneğin, geçen ay, çıkış yeri Jennifer Aniston'ın oyunculuğu bırakmak ve diğer çıkarların peşinde koşmak. Tabloid, Aniston’ın iç dekorasyona olan sevgisi hakkındaki sözlerini aldı ve onu sahte bir parçaya dönüştürdü.

Dedikoducu Polis Aniston'ı da iddia ettiği için dergiyi çürüttü bir kızı evlat edinmeyi planladı eski kocası Brad Pitt ile. Çift ilişkilerini yeniden alevlendirmediği için bu hesabı çürütmek zor olmadı. Sonuç olarak, magazin dergisinin Aniston ya da Arkadaşlar yeniden birleşme.

Gossip Cop'dan Daha Yeni

Drew Scott, İkiz Jonathan'ı Düğün 'Boşanmış Anne' Zooey Deschanel?

Kelly Clarkson Sunağa Koşuyor, Prens Charles Limbo'da ve Daha Fazla Günlük Dedikodu Yapıyor

Katie Holmes Gizlice Evli ve Emilio Vitolo ile Konuşan Bebekler?

Brad Pitt’in Poposu Çok Fazla Fast Fooddan Sarkıyor mu?

Bu tatlı kızın kim olduğunu tahmin edebilir misin?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.