Yaptı Jennifer aniston ve Reese Witherspoon yaklaşan TV dizilerinin setinde gerçekten kavga mı ediyorlar? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde iddia edilen bu iddia, televizyon ile gerçek hayat arasındaki farkı bilmiyor gibi görünüyor. Dedikoducu Polis durumu düzeltebilir.

Geçen hafta, ortak yıldızların Apple serisi “The Morning Show” için New York'ta sahneler çekerken bir tartışmaya girerken fotoğrafları çekildi. Yeni fikir iki aktris sette gerçekten bir savaşa girmiş gibi göstermeye çalışıyor. Güvenilir olmayan çıkışa göre, Aniston ve Witherspoon şovları üzerinde çalışırken 'hararetli bir patlama yaşadı'. Yayın daha sonra 'çekim baskılarının' arkadaşlıklarını 'zorladığını' iddia ediyor.Gerçekte, Aniston ve Witherspoon, bir sahneyi çekiyorlardı. onların karakterleri tartışmaya girmek . Aslında, set fotoğrafları göster Aniston ve Witherspoon çekimler arasında gülüyor . Tabloid, kameralar dönmezken iki aktris bir tür tartışmaya girmiş gibi görünmesi için durumu çarpıtmaya çalışıyor. Bu iddia, kamera arkası fotoğrafları sayesinde hem temelsiz hem de gerçek dışıdır. Yine de Dedikoducu Polis ayrıca rol arkadaşlarının yakın arkadaşlar olduğunu ve birlikte çalışırken harika zaman geçirdiklerini doğrulayan “The Morning Show” un yapımında yer alan kaynakları da kontrol etti.

Maalesef bu ilk kez değil Yeni fikir Witherspoon ve rol arkadaşlarından biri arasında sahte bir düşmanlık yaratmaya çalıştı. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis dergiye, aktrisin haksız yere suç işlediğini iddia ettiği için seslendi. Nicole Kidman ile 'Big Little Lies' için bir basın toplantısında 'hesaplaşma'. Böyle bir olay olmadı ve oyuncu Kidman ile de yakın arkadaş.

Bu aynı zamanda hakkında yanlış söylentileri düzeltmek zorunda kaldığımız ilk sefer olmayacaktı. Aniston ve Witherspoon, 'The Morning Show' setinde kavga ediyor. Mart ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı Yanlış bir şekilde Aniston'ın yapım sırasında ona patronluk tasladığı iddia edilen yardımcı yıldızından rahatsız olduğunu iddia ettiği için. Aniston'ın kendi sözcüsü, kayda geçerek bize önermenin saçma olduğu konusunda güvence verdi.

Kayda değer, Witherspoon, 'The Ellen DeGeneres Show' da göründü Pazartesi günü ve Aniston'la kimin daha iyi arkadaşı olduğu konusunda ev sahibi ile sahte bir kavgaya girdim. Umalım Yeni fikir segmentin rüzgarını yakalayamaz veya Witherspoon ile DeGeneres arasında gerçek bir düşmanlık yaratmaya çalışabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.