Dır-dir Jennifer aniston ile geri John Mayer sonra bir 'toparlanma' olarak Brad Pitt ? Bu hafta bir magazin gazetesinin öne sürdüğü hikaye bu. Dedikoducu Polis iddiayı düzeltebilir.

Joanna gewinnt Baby ist fällig, wenn

'Jen, Bay Yanlış ile Yeniden Çarpıyor!' bu haftaki bir makalenin başlığı da öyle. National Enquirer. Makale, Aniston’un eski kocası Brad Pitt’in 'galpala Alia Shawkat ve eski Angelina Jolie ile devam eden velayet savaşıyla bağlantılı olduğunu' belirterek başlıyor. Bu, Aniston’ın 'toparlanmasının' Pitt ile başarısız bir ilişkiyi izlediğini, ancak yanıltıcı olacak şekilde tasarlandığını gösterir. Makale, Aniston ve Pitt'in 2005'teki ayrılmalarından bu yana gerçekten yeniden bir araya geldiklerine dair doğrudan bir iddiada bulunmuyor, ancak sadece Aniston'ın 2008 ve 2009'da çıktığı Mayer ile “görüşlerini başka bir buluşmaya ayarladığını” söylüyor.Tabloid, Aniston ve Mayer'in Los Angeles'ta koronavirüs kilitlenmesinin başlamasından kısa bir süre önce Sunset Tower Hotel'de akşam yemeğinde birlikte görüldüğünü iddia ediyor - ancak ilginç bir şekilde bunu kanıtlayacak hiçbir fotoğraf sunulmadı. Güvenilmez yayına, sözde bir 'içeriden' biri 'Jen, en yakın arkadaşları arasında John'un hayatının aşkı olduğunu açık bir sır olarak belirledi' diyor. Onu terk ettiğinde yıkılmıştı.

Bu hikaye hakkındaki hemen hemen her ayrıntı doğru değil. Her şeyden önce, Sunset Tower Hotel'de bu varsayılan akşam yemeği tarihi var. Şubat başında, Sayfa Altı Mayer ve Aniston tatlı için orada buluştu ama 'romantik bir buluşma olmadığını'. Ortak arkadaşları Amanda Anka ve Andy Cohen de oradaydı. Sadece arkadaşlar arasındaki bir buluşmaydı. Aniston ve Mayer, karantina başlamadan önce orada bir randevuya gitmiş olsalardı, haftalar önce olacaktı, bu da magazin gazetesinin bu hikayeyi yayınlamadan önce yaklaşık bir aydır oturduğu anlamına geliyordu. Ayrıca Aniston'ın temsilcisi, eski sevgililerin bir araya geldiğini reddediyor. Hikaye tamamen bir kurgu.

Dahası, Brad Pitt'le ilgili her şey var. Gibi Dedikoducu Polis defalarca açıkladı, Pitt ve Aniston Sahip olmak romantik olarak beğenilmedi Yıllar boyunca dostça kalmalarına rağmen boşandıklarından beri herhangi bir şekilde. Ayrıca, artık popüler olan teorinin Pitt, Alia Shawkat ile çıkıyor. , ki o değil - onlar sadece arkadaş. Bu makale bir yığın saçmalık üzerine inşa edilmiştir.

Bu, magazin dergilerinin ilk kez eşleşmeye çalışması değil John Mayer ve Jennifer Aniston on yıldan uzun bir süre önce dağılmalarından beri. Örneğin bu Şubat, KB Yanlış iddia etti Pitt, Mayer'i Aniston'dan uzak durması konusunda uyardı eski eşler arasında işler 'ciddileşmeye' başladıktan sonra - ki bunlar elbette değildi.

heiratet Sandra Bullock?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.