Dır-dir Jennifer aniston gerçekten hamile Brad Pitt Bebeği mi? Bu, eski eşler hakkında ortaya çıkan en son magazin kurgusu. Dedikoducu Polis bu yeni kapak hikayesini çürütebilir.

Kapağı Avustralya Kadınlar Günü yanlış bir şekilde 'Evet! Jen Hamile! ' Sayının ön tarafında, aktrisin midesi hafifçe çıkıntılı bir fotoğrafı yer alıyor, ancak dedikodu dergisi okuyuculara bunun bir Aniston'ın resmi Biz Değirmencileriz 2013 prömiyeri . Çıkış, yalanını satmak için yaklaşık beş yıl öncesinden bir anlık görüntü kullanıyor.Benzer şekilde, Pitt'in telefonda konuşurken yıllardır çekilmiş bir fotoğrafı, 'Brad'in Mutlu Haberleri: Jen’in Bebek Yaşıyor!' Başlığını desteklemek için basımda kullanıldı. Uydurma makaleye göre, 'Romantiklerini gizlice yeniden canlandırdıktan sadece aylar sonra, eski çift' çok özlenen bir çocuk bekliyor. ' Özellikle 'arkadaşlar, Jen'in hamile olduğu yönündeki heyecan verici ve şaşırtıcı haberin, yeniden alevlenen eski sevgililerin bu kadar erken ilişkileriyle halka açılmasının gerçek nedeni olduğunu söylüyor.' Ancak Pitt ve Aniston aslında herhangi bir ilişkiyle 'halka' açılmadı.

Sözde 'çifte yakın kaynak' bu sahte gelişmeyi 'en çılgın hayallerinin ötesinde tam bir mucize' olarak değerlendiriyor ve Aniston'ın güvertede bir bebeği olduğu için alkolden vazgeçtiğini iddia ediyor. Bu icat edilen içeriden, 'Geçtiğimiz iki hafta içinde, içkici olmayanlar olduğunu kabul ettiği tek sosyal olay' iddiasında bulunuyor. Böyle bir çekişme, göz önünde bulundurulduğunda oldukça açık bir şekilde doğru değildir. Aniston, Tahiti'ye yaptığı bir grup gezisinden yeni döndü. . Alkol tatilden yasaklanmadı.

Başka bir işarette, yayının bununla dolu olduğu, raporda zaten bozulmuş iddialara atıfta bulunuluyor. George Clooney, Pitt ve Aniston'ın tekrar bir araya gelmesine yardımcı oldu . Dedikoducu Polis ilk olarak bu iddiaları haftalar önce düzeltti. Ve yukarıda 'en çılgın rüyaları' hakkında bahsedilen 'kaynak' alıntısına şüpheli bir şekilde benzeyen bir yorumda, sözde bir 'arkadaş' da tabloid'e 'Brad ve Jen'in yeni bir araya gelmeleri nihai Hollywood masalıydı. Karışıma bir bebek ekleyin ve bu hiç kimsenin en çılgın hayallerinin ötesinde. '

Sonra, dergi sözde hamileliği sürdürdüğünde, 'oyuncunun çocuklarından uzakta çok zor bir 18 ayla karşı karşıya kaldıktan sonra meydana geldiği' kanıtlanabilir bir başka gerçek hata var. Pitt, çocuklarından '18 ay uzakta' geçirmedi. 'ET' nin geçen hafta Pitt ve ailesi hakkında bildirdiği gibi , yavru Angelina Jolie ile tam zamanlı yaşarken, 'Brad'i haftada birkaç gün evinde ziyaret ediyorlar.'

Bunu tuhaf bir tutarsızlık izliyor. Yukarıda Aniston ve Pitt'in beklediği için (var olmayan) 'ilişkileri' ile 'halka açıldığını' iddia ettikten sonra, söz konusu 'kaynak' bir hamilelik duyurusu olmadığı için ısrar ediyor çünkü 'haberleri kendi başlarına yaşamak istiyorlar, ve onlar bunu dünyayla paylaşmadan önce en yakın arkadaşlarıyla. ' Bu, yolda bir bebek olduğunu onaylayan resmi bir açıklama olmaması için uygun bir bahane ve örtbas etme.

Hamilelik duyurusu yapılmamasının asıl nedeni, Aniston'ın hamile olmamasıdır. Her iki yıldızın temsilcilerinin defalarca söylediği gibi, bir kerelik karı koca bir araya bile gelmedi Dedikoducu Polis kayıtta. Saygın yayın İnsanlar ayrıca bir Aniston-Pitt birleşmesinin neden 'olasılık dışı' olduğunu da açıkladı. Ancak dedikodu medyası, bu tamamen düzmece kapak hikayesinden de anlaşılacağı üzere gerçeği görmezden gelmeye devam ediyor.