Jennifer aniston hamile değil Brad Pitt Saçma yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen 'nin bebeği. Dedikoducu Polis yanlış raporun münhasıran çürütülebilir. Halihazırda haklı olarak defalarca bildirdiğimiz gibi, eski eşler çocuk sahibi olmak şöyle dursun, bir araya bile gelmediler.

Ama son kapak TAMAM MI! Aniston ve Pitt'in iki ayrı görüntüsünü, 'Jen: Evet Hamileyim - Brad’in Bebeğiyle!' Elbette, 'Arkadaşlar' yıldızı böyle bir açıklama yapmadı. Ve sayının içindeki, Aniston ve Pitt'in 'nihayet aile olma yolunda olduklarını' iddia eden 'kaynakların uğultu' olduğunu iddia eden makale, derginin gerçekten beklediğine dair herhangi bir onay olmadığını açıkça ortaya koyuyor.Hikaye, eski sevgililerin kendi evlerinde 'aylardır gizlice buluştuklarını' iddia eden çıkışla başlıyor, ancak bu iddiayı destekleyecek hiçbir kanıt sunulmadı. Yayın daha sonra, 'Jen'in Brad'i bir teklifle şaşırtmasının, onunla bir bebek sahibi olmasının' romantik buluşmalarından biri olduğunu iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', 'Elbette kabul etti' diyor. Daha sonra ikilinin artık 'sessizce, mutlu ve sonraki adımları planlıyor olsa da mutlu bir şekilde' olduğu iddia edildi.

Kapaktaki 'Evet, Hamileyim' satırına rağmen, hikayenin hiçbir yerinde aslında Aniston'ın şu anda hamile olduğu iddia edilmiyor. En az bu kadar önemli Dedikoducu Polis çoktan tabloid’in kardeş çıkışlarını bastı. National Enquirer ve RadarOnline, Mart ayında Aniston, Pitt'den 'bebek babası' olmasını istemişti. Daha sonra bildirdiğimiz gibi, 'Arkadaşlar' yıldızının bir temsilcisi iddiaların doğru olduğunu reddetti ve İnsanlar bunu zaten onaylamıştı Pitt ve Aniston birbirlerini 'çağlarda' bile görmemişlerdi. ve romantik bir şekilde yeniden bir araya gelmek istemedi.

Gwen Stefani ist sie schwanger

Bu yeni kapak hikayesinin diğer yönleri de doğru değil. Örneğin, yanlış iddia ediliyor Aniston'ın evi satılık , Şubat ayında 'Entertainment Tonight' tarafından çürütülmüş ve kendisi ile Pitt'in 'birlikte yaşamayı tartıştıklarını' iddia etmişti. Dedikoducu Polis Nisan ayında reddedildi. Başka bir deyişle, bu makale aslında eski, tartışmalı tartışmaların bir karışımıdır ve onlar için herhangi bir hak olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur. Bunun da ötesinde, Aniston'ın sözcüsü de bu 'bebek planı' anlatısının doğru olduğunu reddediyor ve bize yalnızca 'tamamen uydurma ve tamamen yanlış' olduğunu söylüyor. Ve Pitt'in temsilcisi kayıtla ilgili yorum yapmayı reddederken, bir sırdaş bu saçma, asılsız iddiaları öğrendiğinde kelimenin tam anlamıyla yüksek sesle güldü.

Dedikoducu Polis ayrıca bahsetmeli TAMAM MI! yanlış bir şekilde hamile bırakan aktrislerle ilgili belgelenmiş bir geçmişe sahiptir. Aslında, geçen ağustos ayında tabloid ısrar etti Aniston bir 'mucize bebek' e hamileydi. O kapak haberi çıktığında bozduk ve zaman, haberciliğimizin doğru olduğunu kanıtladı. Zaman ayrıca, derginin gerçekliğe bakılmaksızın aynı hikayeleri defalarca sunma alışkanlığına sahip olduğunu da göstermiştir.

Sonuç: TAMAM MI! Yeni baskısının kapağında Aniston'ın Pitt'in bebeğine hamile olduğunu duyurdu, ancak sorunun içinde şu anda beklediğine dair hiçbir iddia yok. Bunun yerine makale, kampları tarafından zaten çürütülmüş iddiaların yanı sıra saygın medya kuruluşlarıyla doludur. İnsanlar ve 'Entertainment Tonight'. Ek olarak, yayının Aniston'ın bebek sahibi olmasıyla ilgili hikayeler uydurma geçmişi var ve sözcüsü, bu son hikayenin kendisinden önce gelenler kadar 'uydurma' olduğunu doğruladı. Dahası, bir Pitt sırdaşı, iddiaları doğru olmadığı için güldü. Sonuç olarak, Dedikoducu Polis bu kapak hikayesinin yanlış olduğu sonucuna varmıştır.

sind Brad Pitt und Jennifer Aniston wieder aus

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.