Jennifer aniston yeni bir magazin dergisinin kapak hikayesine rağmen 'hamile ve saklanıyor' değil. Dedikoducu Polis gerçek olmayan raporu bozabilir. Oyuncu, var olmayan bir hamileliği ne bekliyor ne de saklamaya çalışıyor.

Bradley Cooper / Irina Shayk

Ama son kapak Yeni fikir yanlış bir şekilde 'Jen'in Şok Haberleri: Hamile Ve Saklanıyor!' 'Dünyayı şok edecek fotoğraflara' sahip olduğunu iddia eden dedikodu dergisi, Aniston'ın Kaliforniya'da özel bir jetten çıkarken paparazzi resimleri . Bu anlık görüntüler aslında 28 Nisan'da çevrimiçi olarak yayınlandı ve bunlarla ilgili şok edici hiçbir şey yok. 'Arkadaşlar' yıldızı, gemiden indikten sonra sadece California, Van Nuys'daki bir havaalanında arkadaşlarını selamlarken görülüyor. Ancak çıkış, yanlış bir şekilde New York'ta çekildiklerini iddia ediyor ve 'hamilelik gibi görünen bir şeyi saklamakta zorlandığını' ve bir 'masal yumruğu' olduğunu iddia ediyor.Yayın, Aniston'ın 'biraz dinlenmek ve rahatlamak için Büyük Elma'ya' gittiğini ve 'spot ışığından kaçınmaya istekli' olduğunu, ancak onay almanın aksine, sadece spekülasyon sunduğunu iddia ediyor. Örneğin 'kaynak' denen bir kişinin 'Jen hamileyse, onu saklamak ve hamileliği gizli tutmak için cenneti ve dünyayı hareket ettiriyor' dediği aktarılıyor. Bu sözde muhbir, 'Los Angeles'ta görülme riskini almak istemediğinden, elinden geldiğince spot ışıklarının dışında kalmaya çalışıyor' diyerek devam ediyor.

Bu teori pek mantıklı değil. Manhattan, ünlüler için pek göze batmayan bir yer değil. Şehirdeki fotoğrafçılar rutin olarak yıldızları takip ediyor, bu yüzden Aniston'ın New York'ta saklanmak için Los Angeles'tan ayrıldığı fikri saçma ve mantıksız. Aslında ne zaman Aniston ve Justin Theroux Şubat'ta ayrıldı , İnsanlar 'Onunla New York'ta daha fazla zaman geçirmeyi denediğini, ancak sürekli paparazzilerle uğraşmanın perişan olduğunu' bildirdi. Eğer sığınması gerekiyorsa, gideceği yer burası değildi.

Aktrisin 'saklanmadığı' da oldukça açık. Üç haftadan daha kısa bir süre önce Aniston, Kaliforniya'daki WE Günü'ne katıldı . Görünürde 'söylenen bir çarpma' yoktu. Tüm bu yanlış adımlardan sonra, magazin gazetesi devam ediyor, 'onun aşağıya inmek istemesinin bir başka büyük nedeni', 'çocuğunun babası' olduğu söylenen Brad Pitt ile 'sorunlar' olduğunu iddia ediyor. Dergi, eski sevgililerin bu yılın başlarında 'peri masalı aşklarını yeniden canlandırdığını', ancak Neri Oxman ile 'ilişkisi' olduğu iddia edilen 'son haftalarda sallantıda olduklarını' iddia ediyor.

'Jen, Brad ve kendisinin işleri yoluna koyacağından umutluyken, aynı zamanda kendisini bu bebeği tek başına büyütmek zorunda kalabileceği gerçeğine de hazırlıyor,' diye iddia ediyor dışarıdan şüpheli. Merakla, yayın hiçbir şeyden bahsetmiyor Aniston daha önce hamile ve evlat ediniyor Justin Theroux ile, ki bu aynı tabloid, geçen Kasım ayında yanlış bir şekilde kapak hikayesi olarak sunuldu. Ardından Şubat ayında dergi, başka bir kapak hikayesinde Aniston'ın Pitt ile evleneceği ve onunla bir bebek evlat edeceği konusunda ısrar etti. Aniston açık bir şekilde satış noktası için kopyalar satıyor, ancak yayın okuyuculara gerçeğe uzaktan benzeyen herhangi bir şey sunmuyor.

Yerine, Yeni fikir sansasyonel ve genellikle tutarsız yalanları bir araya getirir. Aniston geçen sonbaharda hamile değildi ve şu anda hala hamile değil. Eski kocasıyla hiçbir şeyi 'yeniden alevlendirmedi'. İnsanlar Şubat ayında bile neden olduğunu açıkladı Aniston ve Pitt'in bir daha bir araya gelmesi pek olası değil . Yani bu anlatının her alanında boşluklar var: Aniston, Pitt'le bir bebek sahibi değil, saklanmadı ve New York'ta ikamet etmiyor. Bazılarının tabloid adını almasına şaşmamalı Fikrim yok .

Bernstein Rachdi 600 lb Leben

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.