Jennifer aniston tamamen kumaştan yapılmış yeni bir rapora rağmen bir “tasarımcı denim serisi” başlatmıyor. Dedikoducu Polis bu uydurma iddiayı özel olarak düzeltebilir. Bize bunun doğru olmadığı ve 'tamamen uydurma' olduğu söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi Justin Theroux'dan ayrılmasının ardından Aniston, kendi denim serisini başlatarak moda endüstrisine girmeyi planlıyor. Web sitesi ayrıca, giyim şirketinin kısa sürede 'onu milyarder yapacağını' iddia ediyor. İsimsiz ve muhtemelen üretilmiş bir 'kaynak' bloga, Aniston'ın nasıl her zaman 'stilistlere güvendiğini' ve bir moda tasarımcısı olacağını asla hayal etmediğini, ancak 'temsilcilerinin' büyük ve gösterişli bir şey bulmak için ona yaslandığını 'anlatıyor. , ”Ve biraz ikna olduktan sonra eski' Arkadaşlar 'yıldızı' bunun peşinden gitmeye karar verdi. 'Peki etiketi neye benzeyecek? Sıklıkla itibarını yitiren site, Aniston'ın kendi 'klasik görünümünden' ilham almasını sağlıyor. Anonim ve kasıtlı olarak izlenemeyen 'muhbiri', oyuncunun bir 'kot markası' yaratmaya hazır olduğunu çünkü kendi 'denim koleksiyonu efsanevi ve zamansız' olduğunu iddia ediyor.

Zaten zengin olan yıldızın giyim işine girmesinin ana itici gücü, çıkış noktasını öne sürüyor, paradır. Tanımlanamayan bahşişçi, Aniston'ın sadece bir yıl içinde 'milyarder olacağına dair söz' sayesinde denim ürün yelpazesini kabul ettiğini iddia ediyor. Sitenin 'muhteşem' göründüğünü belirttiği kotlarımızı yuvarladıktan sonra, film ve TV yıldızı 'aksesuarlara doğru genişleyecek.'

Aniston'ın kot pantolonlarda (ve diğer çeşitli kıyafetlerde) 'muhteşem' göründüğü doğru olsa da, makaledeki diğer her şey kurgu. Dikkat çekici bir şekilde, RadarOnline, oyuncuya denim koleksiyonundan milyarder olacağına kimin söz verdiğinden ve hatta şirketi kimin finanse ettiğinden bahsetmiyor. Çıkış, kotların sözde nerede üretileceği veya satılacağı hakkında hiçbir şey açıklamıyor. Ve bu ayrıntıların ve diğer pek çok şeyin eksik olmasının nedeni, sitenin iddialarda bulunması kolay olsa da, bu yalanları desteklemesinin neredeyse imkansız olmasıdır.

İlginç bir şekilde, hikayedeki çok az ayrıntıdan biri, blog’un moda işine dalmasını sağlayanların Aniston’ın 'temsilcileri' olduğu yönündeki iddiasıdır. Bu yüzden Dedikoducu Polis doğrudan uzun süredir temsilcisine gitti. Blogun adı belirtilmemiş ve görünüşte uydurulmuş kaynaklarının aksine, Aniston'ın sözcüsü kayıtta bize kot raporunun tamamının 'tamamen uydurma' olduğunu söyledi.

Maalesef, bu siteyi sürekli olarak düzelttiğimiz için son makaleye şaşırmadık. Örneğin, gerçeğe aykırı bir şekilde bakımını yapmak için kısa süre önce prizi yırttık. Aniston, George Cooney’nin evinde görüldüğü için Brad Pitt ile yeniden bir araya geliyordu. İtalya'da Netflix komedisini çekiyordu Cinayet Gizemi . Bu bir yalandı ve son hikaye de öyle. Açıkçası: Bu satış noktasının iddialarının çoğu kötü bir kot pantolon gibidir: Etrafında kıpırdatmayı deneyebilirsiniz, ancak sonuçta bunlar tam olarak uymuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.