Jennifer aniston Google'ın kurucu ortağıyla çıkmıyor Sergey Brin , tamamen yanlış ve spekülatif bir tabloid habere rağmen. Dedikoducu Polis bu iddiayı özellikle çürütebilir. Aktrisin temsilcisi bize bunun doğru olmadığını söylüyor.

Bu aydan daha erken, Dedikoducu Polis düzeltildi Biz Haftalık bunu iddia eden hikaye Aniston iki gizemli adamla çıkıyordu biri 'sektör yaratıcılığı' ve diğeri 'teknoloji devi'. Makalede gerçek yoktu. Aslında, hikaye ortaya çıkmadan iki haftadan kısa bir süre önce, İnsanlar bunu rapor etmişti Aniston 'bekar olmaktan çok mutlu'. Maalesef bu durmadı Zarafet 'teknoloji devi' nin kim olabileceğini tahmin etmeye çalışmaktan.Güvenilmez dergi başlıyor, 'Spekülasyon Zarafet [Aniston ile çıkan] erkeklerden birinin Google'ın milyarder kurucusu Sergey Brin olduğu söyleniyor. ' 'Spekülasyon' ve 'söylenti' gibi terimleri kullanmak, baştan beri kırmızı bir bayraktır. Çıkış devam ediyor, 'Bir kaynak, çiftin ortak arkadaşı Gwyneth Paltrow tarafından temasa geçirildiğini öne sürdü.' Öyleyse Aniston'ın Brin ile ilişki içinde olduğuna, anonim bir kaynak 'önerdiği' için mi inanacağız?

Gazeteci daha sonra içeriden olduğu iddia edilen bir kişinin, Aniston'ın Theroux'dan ayrılmasının ardından 'bir numaralı kuralı' nın 'başka bir oyuncuyla çıkmayacağı' olduğunu söyleyerek alıntı yapıyor. 'Kaynak' ekliyor: 'Gwyneth, Goop'taki rolü için Google ile birlikte çalıştığı için Sergey'le arkadaş. 55 milyar dolar değerinde ve dünyadaki en uygun bekarlardan biri. ' Gerçek kaynaklar, genellikle bir kişinin konuşmadaki tam net değerini ve sosyal statüsünü sağlamaz. Hikaye anlatımında bu tür bir anlatım kullanılır. Aslında, bir Google aramasıyla daha kolay bulunabilen türden bilgilerdir.

Aniston'ın şu anda kimseyle çıkmadığı zaten belirlenmiş olmasına rağmen, Dedikoducu Polis bu son hikayenin 'uydurma' olduğunu bize garanti eden aktrisin sözcüsünü kontrol etmeye devam ediyor. Ayrıca Aniston'ın Brin ile 'hiç tanışmadığı' söylendi. Yorum yapmak için Google'ın basın departmanına da ulaştık.

Hat sich George Clooney scheiden lassen?

Bunlara ek olarak, Zarafet aktrisin aşk hayatı söz konusu olduğunda pek güvenilir bir kaynak değildir. Nisan içinde, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için gazeteyi bastı Aniston, Will Arnett ile çıkıyordu. . Bu son makale, oyuncuyla sözde 'romantizmine' ne olduğunu anlatmıyor. Ve bu haftanın başlarında, çıkış yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Aniston gizlice Londra'da Brad Pitt ile buluşuyordu. . Açıkça görülüyor ki, yayın sadece anlatıları bir hevesle değiştiriyor. Google'ın kurucularından Aniston'la çıkan bu en son sahte makale yine bir başka örnek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.