Are Jennifer aniston ve Nicole Kidman için savaşmak Reese Witherspoon Arkadaşlığı mı? Gazetelerden birindeki saçma iddia bu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Göre Yeni fikir Karşılıklı arkadaşları ve yardımcı yıldızları Witherspoon yüzünden 'bir dostluk mücadelesine kilitlenen' Aniston ve Kidman arasında gerilim tırmanıyor. Üç aktris de Altın Küre'de bir TV Dizisi Drama dalında En İyi Kadın Oyuncu adayı oldu. Aniston ve Witherspoon başını salladı Sabah Gösterisi Kidman hazır iken Big Little Lies Witherspoon'un da rol aldığı.Sözde bir kaynak çıkışa 'Nicole ve Jen eskiden iyi arkadaştılar ama son zamanlarda kimin Reese ile takılacağı konusunda yarışıyorlar' dedi. 'Çok tuhaflaştı, ancak şimdiye kadar bununla halka açık bir şekilde uğraşmak zorunda kalmadılar. Hepsi oldukça ateşli ve yollarına alışmaya alışkınlar, bu yüzden pençelerin hepsi aynı odadayken büyük bir zaman ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. '

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Witherspoon'un 'sadece hepsinin anlaşıp bu kadar rekabetçi ve çocukça davranmayı bırakmasını dilediğini' söylemeye devam ediyor, ancak çatışma tırmanıyor. Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Bir kulağında Jen ona masasına oturmasını söylüyor ve aynı zamanda Nicole ayağını yere indirip atışları yapmaya çalışıyor.'

Beyonce und Jay Z Scheidungsgerüchte

Magazin raporu tamamen saçma ve doğru değil. Dergi bu önermeyi basitçe icat etti çünkü Witherspoon birkaç Altın Küre adaylığı ile iki farklı gösteriye katıldı. Aniston ve Kidman arasında ortak başrol oyuncuları konusunda küçük bir çatışma yok. Duruma yakın bir kaynak bize derginin önermesinin saçma olduğunu garanti ediyor.

Brad Pitt und Jennifer Aniston

Belirtilmelidir, Yeni fikir yarattığı sahte gerilimi takip edemez. Mayısta, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Aniston ve Witherspoon sette savaşıyorlardı nın-nin Sabah Gösterisi ve birlikte çalışmaktan hoşlanmadık. Şubat ayında, satış noktası hakkında bir hikaye uydurdu Witherspoon ve Kidman bir basın toplantısında 'hesaplaşıyor' için Big Little Lies iddia edilen bir çatlağın ortasında.

Gerçekte, Witherspoon, bu makaleleri çürüttüğümüzden beri açıkça görüldüğü gibi, her iki yıldız arkadaşıyla da yakın arkadaş. Tabloid, aktrisin hem Aniston hem de Kidman ile çelişkili olduğu konusundaki önceki hikayelerini görmezden geliyor. Bunun yerine dergi, Witherspoon’un ilgili rol arkadaşlarını birbirleriyle karşı karşıya getiriyor. Bu karşılıklı değişen senaryoların hiçbiri doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.