Bir tabloid iddiaları Jennifer aniston bir bebek evlat edinmek istiyor ama ihtiyacı var Justin Theroux Bunu gerçekleştiremeden önce nimet. Hikaye hakkında hiçbir şey doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Sıcaklık exes, ayrılmalarından önce Meksika'daki bir yetimhaneden bir çocuğu evlat edinme sürecindeydi ve şimdi aktris tekerlekleri tekrar harekete geçirmek istiyor. Sözde bir kaynak çıkışa 'Jen her zaman doğru zaman geldiğinde çocuk sahibi olmayı seveceğini söylemiştir' dedi. 'Eğer ciddi bir ilişki içinde olsaydı, yine de bir bebek taşıma olasılığına bakıyor olurdu, ancak yaşı göz önüne alındığında, gerçek şu ki, evlat edinmenin gitmenin en az stresli yolu olduğu.'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Theroux'nun adının aktrisin birkaç yıl önce doldurduğu ilk evlat edinme başvurusunda olduğunu söylemeye devam ediyor ve şimdi onunla tek başına ilerlemesine izin verme konusunda konuşuyor. Şüpheli habercisi, 'Bunu ayrılmadan önce gerçekleştirmeye çok yakındılar ve havada kalan ve asla gerçekten çözülemeyen acı verici konulardan biri,' diye ekliyor şüpheli habercisi.

Görünüşte sahte olan kaynak daha sonra Aniston ve Theroux'un geçen ay köpekleri Dolly'yi gömmek için nasıl bir araya geldiklerine dikkat çekiyor ve ekliyor: 'Arkadaşlıkları şu anda çok daha iyi bir yerde ve kendini evlat edinmek istemediğinden, Justin için gerçek bir neden yok. Jen'i kutsayabilirdi. ' Sözde 'içeriden', 'Bunu bir partnerle yapmayı tercih ederdi, ancak kendi başına olduğu gerçeğinin hayalini gerçekleştirmesine engel olmasına izin vermeyecektir.'

Josh Duhamel verheiratet mit Fergie

Bunların hiçbiri uzaktan doğru değil. Dedikoducu Polis Bu öncül ilk olarak düzeltilmiş olan, RadarOnline'ın yanlış bir şekilde rapor ettiği 2016 yılıdır. Aniston, Meksikalı bir yetimhaneden bir çocuğu evlat edinmeyi düşünüyordu. . Sahte anlatı Ocak ayında yeniden gündeme geldi. Küre hakkında bir hikaye uydurdu Aniston, Meksikalı bir yetimhaneden bir kız çocuğu evlat ediniyor . Aktrisin sözcüsü, bir çocuğu evlat edinme planı olmadığı konusunda bize birkaç kez güvence verdi.

Derginin bu son raporu hazırlamasının tek nedeni, Aniston ve Theroux'nun yakın zamanda yeniden bir araya gelmesiydi. Ancak eski sevgililer, 2018 bölünmelerinden önce evlat edinme belgelerini doldurmadılar. Makalenin arkasındaki fikir de pek mantıklı değil. Aniston ve Theroux, bir çocuğu evlat edinmek için ortak bir başvuru formu doldurmuş olsalar bile, aktrisin artık bekar olduğu için yeni bir başvuru için başvuramaması için hiçbir neden yok. Her şeye rağmen, aktrisin kampındaki bir kişi bize konuyla ilgili bu son değerlendirmenin daha kurgu olduğunu söylüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.