Jennifer aniston arasında seçim yapmaya zorlanıyor Brad Pitt veya içki? Gazetelerden birinin sattığı gülünç hikaye bu. Dedikoducu Polis çürütebilir.

jlo schwanger von einer Stange

Pitt, 2016 yılında Angelina Jolie'den ayrılmasının ardından ayık olma konusunda açıktı. Küre , eğer Aniston onunla vagona binmezse - birlikte olma şansları azalır. Anonim bir kaynak, dergiye Arkadaşlar star çoğu gün birkaç kadeh şarap içiyor, ancak 'şu anki yaşam tarzının Brad’inkiyle asla uçmayacağını kabul ediyor ve bu onu gerçekten sinirlendiriyor.'Bilinmeyen içeriden devam ediyor, 'Ona bayılıyor ve şaşırtıcı yeni bağları için çok heyecanlı, ama tamamen ayık ve içki içen insanların yanında olmaktan çok rahatsız oluyor.' İddia edilen ihbarcı, Pitt'in 'ayılmaya karar verdiğinde geride bıraktığı karanlık yaşam tarzına çekilmek istemediğini' söyleyerek devam ediyor.

Oradan, dergi eski eşlerin romantizmini yavaşça yeniden canlandırdıklarını iddia ediyor, ancak bunlar resmi olarak yeniden bir öğe değiller - esas olarak alkol sorunu nedeniyle. Brad ve Jen birbirlerini çok seviyorlar ve olayları romantik bir şekilde çözmek istedikleri açık bir sır. İçki durumu gerçek bir sorundur, çünkü düzenli içen biriyle birlikte olamaz. ' Görünüşte sahte olan kaynak şu sonuca varıyor: 'Jen, Brad'i seçerse, gevşemek için başka yollar bulması gerekecek.'

Tabloid’in düzmece hikayesindeki ilk sorun şudur: Pitt ve Aniston bir uzlaşmaya gitmiyor . Her iki yıldızın ayrı temsilcileri tekrar bir araya gelmeyeceklerini onayladı. İnsanlar Ünlülerle ilgili haberler için güvenilir bir kaynak olan dergi, geçtiğimiz günlerde aktrisin 'Brad'i bir arkadaş olarak hayatına geri döndüğü için mutlu olduğunu, ama hepsi bu.' Ek olarak, Aniston'ın bir çeşit içki avcısı olduğu fikri temelsizdir. İçki sorunları olduğu için itibar kazanmış pek çok ünlü var, ancak Arkadaşlar yıldız hiçbir zaman onlardan biri olmadı.

Dedikoducu Polis ayrıca, tabloid hikayesinin tamamen yanlış olduğunu söyleyen Aniston'ın temsilcisine de ulaştı. Aktrisin sözcüsü, alkol veya Pitt arasında seçim yapmak zorunda olmadığını doğruladı. Gazetecilerin uydurdukları hayali romantizmde birdenbire sorunlar yaratmaya çalışmaları oldukça gülünç.

Dedikoducu Polis bozuldu Küre birkaç hafta önce haksız yere iddia ettiği için Angelina Jolie, Pitt ve Aniston’un 'aşk festivali' ne öfkeliydi SAG Ödüllerinde. Eski eşler birbirlerinin kulislerine koştu - ve Jolie buna hiç gücenmedi. Bundan kısa bir süre önce dergi dedi ki Jolie çok üzgün olduğu için 'yemek yemeyi reddediyordu' Pitt'in Aniston’un Noel partisine katılmasıyla ilgili. Yayının çeşitli makaleleri kurgu eserlerdir.

Kaynaklar

  • Fernandez, Alexia. Kaynak, 'Brad Pitt ve Jennifer Aniston' Birbirleri İçin Mutluluktan Başka Bir Şey İstemiyor 'diyor. People, 22 Ocak 2020.

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston'ın Sözcüsü. 13 Şubat 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Angelia Jolie' Patladı ', Brad Pitt, Jennifer Aniston' Aşk Festivali 'mi?' Dedikoducu Polis, 29 Ocak 2020.

  • Shuster, Andrew. 'Angelina Jolie, Brad Pitt, Jennifer Aniston Reunion'dan Sonra' Yemeyi Red mi Ediyor '?' Dedikoducu Polis, 12 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.