Dır-dir Jennifer aniston İle 'devam etmek' Jake Gyllenhaal ? Bir rapor, eski yardımcı yıldızlar arasında bir 'romantizmin' çiçek açtığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis ancak, hikayeyi çürütebilir ve rekoru düzeltebilir.

Wer sind die Eltern der Brüder Baldwin?

Aniston ve Gyllenhaal 2002 filminde birlikte oynadılar. İyi Kız . Şimdi yaklaşık 16 yıl sonra, Daha yakın 'geçen hafta New York'ta rahat bir akşam yemeğinin tadını çıkardıktan' sonra bir ilişkiye girebileceklerini iddia ediyor. Sözde bir 'kaynak', Justin Theroux'dan ayrılmasının ardından, 'Jen aylarca kendini yalnız hissettikten sonra erkeklerin ilgisini çekmenin ne kadar iyi hissettirdiğini itiraf etti' dedi.'Jake'in Jen'e her zaman hayran olduğu bir sır değil ve bu duygu çok karşılıklı, ama asla doğru zaman olmadı,' diye devam ediyor tabloid'in sözde muhbiri. İddiacı, ancak, 'Jake, Jen ayrıldıktan sonra elini uzattı ve New York'ta bir sonraki geldiğinde buluşmayı çok seveceğini söyledi, bu yüzden Jen onu bu işe aldı.' Çiftin, Manhattan'daki bir restoran olan Nello'da 'birlikte görüldüğü' söyleniyor.

Çıkış ayrıca Aniston'ın Brad Pitt ile 'ayrılığından sonra' arkadaşlığını yeniden canlandırdığını, ancak 'yeni bir romantizmi dört gözle beklediğini' iddia ediyor. Ve sözde Gyllenhaal'ın devreye girdiği yer burasıdır. Sözde içeriden biri olduğunu iddia ediyor, 'Jen, Jake'i gerçekten seviyor ve işlerin nasıl ilerlediğini görmek istiyor.' Ancak bu makale yanlış bir önermeye dayanmaktadır. Dedikoducu Polis zaten debunked.

Kadınlar Günü bunu iddia eden ilk kişiydi Aniston ve Gyllenhaal 'gizli bir randevuda' yakalandılar. yüzde 100 yanlış olan bir iddia. Aniston gerçekten de NYC'deki Nello'da görüldü 24 Nisan'da öğle yemeğine gitti. Hiç katılmayan Gyllenhaal ile 'rahat bir akşam yemeği' yoktu. Aslında o eyalette bile değildi. Aktör için bir temsilci onayladı Dedikoducu Polis söz konusu gün Gyllenhaal'ın Los Angeles'ta çekim yaptığını Netflix filmi Kadife Testere .

Bu 'aşk söylentileri', fotoğraftaki kanıtlara ve Gyllenhaal'ın kendi sözcüsüne göre, hiç yaşanmamış bir tarihe ve görülmeye dayanmaktadır. Bu yeni hikayede başka yalanlar da var. Bu haber aktrisin 'yeni bir aşkı dört gözle beklediğini' iddia etse de, çok daha güvenilir İnsanlar aslında bunu bildirdi Aniston 'flört hayranı değil' ve 'tekrar buluşmayı dört gözle beklemiyor.' Sonunda yeni biriyle çıkması muhtemel olsa da, şu anda kesinlikle Gyllenhaal ile 'yoluna devam etmiyor'.

Ek olarak, yayın, Aniston ve Pitt'in, Theroux ile bu yılın başlarında ayrılmasının ardından bir 'arkadaşlığı' 'yeniden canlandırdığını' iddia ediyor. Ama aslında bundan yaklaşık 11 ay önce rapor edilmişti. Aniston ve Pitt temas halindeydi , Mart 2017'de. Theroux'dan ayrılışı Şubat 2018'e kadar gerçekleşmedi, bu nedenle derginin olay sıralaması tamamen yanlış. Elbette, eski sevgililerle romantik bir ilişki yoktur. Dedikoducu Polis birkaç kez rapor etmiş olsa da Daha yakın önceden talep edildi Aniston ve Pitt, bir 'peri masalı sonu' yolunda olabilir. Piyasanın 'Arkadaşlar' yıldızıyla ilgili haberlerinin doğru olmaktan uzak olduğu açıkça görülüyor.

ist Sharon Osbourne noch im Gespräch

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.