Jennifer Aniston's geçenlerde anlatan bir röportajda oyunculuğu bırakmayı düşündüğünü açıkladı. Bir tabloid, aktrisin bu düşünceleri takip ettiğini ve Hollywood'u Montana'ya bıraktığını öne sürüyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.Jennifer Aniston Yeni Bir Kariyer mi Arıyor?

Yeni bir raporda Star dergi, çöl oyunculuğu planlarını gerçekleştirmeyi düşündüğünü belirtiyor. Aniston'ın ardından podcast'teki konuşma SmartLess , onu tüketen isimsiz bir projeden bahsettiğinde, hangi filmin oyuncunun kariyerini yeniden gözden geçirmesine neden olduğu konusunda spekülasyonlar yapıldı. Ancak, bir arkadaş dergiye bunun alakasız olduğunu söylüyor çünkü Aniston 'hayatında kötü film deneyimleri gibi şeyler hakkında dürüst olabileceğini ve istediğini söyleyebileceğini hissettiği bir yerde.'Kaynak, oyuncunun eğlence sektöründe yaklaşık otuz yıl geçirdikten sonra kendisi olma hakkını kazandığını hissettiğini söyleyerek devam ediyor. Tabloid ayrıca, Arkadaşlar Star, Montana'daki bir çiftlikte kaybolmak için daha fazla yönetmenlik fırsatı bulmayı düşündüğü arkadaşlarına döküldü. Dergi, bir iç tasarım firması açacağını iddia ediyor.

Jennifer Aniston Bir Kez Daha Oyunculuk Yapmadı

Jennifer Aniston’ın Jason Bateman, Will Arnett ve Sean Hayes ile yaptığı konuşmada, iç tasarıma olan sevgisini ayrıntılarıyla anlattı ve oyunculuğu bırakacak olursa, o yolu takip ederdi. Ancak Aniston, röportaj sırasında kendisinin düşünce bırakma hakkında ama belli ki bunu yapmadı. Ayrıca Montana'da bir iç tasarım şirketi açmak istemiyor. Aktrisin temsilcisi reddedildi Star Raporu. Ayrıca, Dedikoducu Polis aktrisin anlatısını çoktan düzeltti oyunculuğu bırakıyordu . Evet, Aniston düşüncenin aklından geçtiğini kabul etti, ama belli ki bunu yapmamıştı.Jennifer Aniston’ın Hayatının Arkasındaki Gerçek

Gelince Star , tabloid geçmişte aktris konusunda güvenilmezdi. Yayın, geçen yıl Jennifer Aniston'ın Brad Pitt ile bir film üzerinde çalışıyordu ilişkileri hakkında. Aniston ve Pitt’in evliliğinden ve sonunda boşanmasından beri hala bu gün için sıcak bir konu , Dedikoducu Polis eğer bir film işin içinde olsaydı, her şubenin onu rapor edeceğinden emindi. Sahte hikayeyi ilk çıktığında bozmuştuk.

Bu yılın başlarında, aynı dergi Aniston ve Pitt'i iddia ediyordu. birlikte bir kız çocuğu evlat ediniyorlardı . Dedikoducu Polis Pitt ve Aniston'ın yeniden bir araya gelmesiyle ilgili pek çok farklı anlatıyı reddetti ya da bir bebek sahibi olmak sayımızı kaybettiğimizi. Bu hikaye farklı değildi. Dedikoducu Polis sahte raporu çürüttü ve Pitt ve Aniston'ın romantizmini yeniden alevlendirmediğini bir kez daha açıkladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.