Jennifer aniston tanışmadı Brad Pitt Çocukları, eski eşler de bir araya gelmiyor. Bu haftanın magazin dergilerinden biri okuyucuların tersine inanmasını istiyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

In welchem ​​Jahr starb Bob Ross?

'Brad & Jen: Full Speed ​​Ahead' dergisinin son sayısında bir manşet okuyor TAMAM MI! İçeriden biri olduğu iddia edilen birinin, “Brad ve Jen sessizce bir araya geldiler. Şu anda haberleri yalnızca yakın arkadaşları ve aileleri ile paylaşıyorlar, ancak işler ikisinin de beklediğinden daha iyi gidiyor. Yeniden aşık oldular ve arkadaşlarına bunun ciddileştiğini söylediler. 'Bilinmeyen kaynak, Pitt ve Aniston'ın tatilleri gizlice birlikte geçirdiğini ve bu sırada eski karısını en küçük üç çocuğuyla (13 yaşındaki Shiloh ve ikizler Knox ve Vivienne, 11) tanıştırdığını söyleyerek devam ediyor. 'Bu büyük bir andı. onlar için ”diye ekliyor anonim bilgi sahibi ve çok şükür, gerçekten çok iyi gitti. Çocuklar yıllar boyunca Jen hakkında o kadar çok şey duydular ki nihayet onu şahsen görmekten heyecan duydular. '

Oradan, sözde kaynak bir araya gelmenin (var olmayan) ayrıntılarına sahipmiş gibi davranır. Jen çok gergindi ama çocuklar ona çok iyi baktılar. Hepsi onun gerçekten iyi ve tamamen havalı olduğunu düşünüyordu. ' Görünüşte sahte olan içeriden devam ediyor, 'Viv, Jen'in mücevherlerini beğendi ve saçını örmek istedi ve Knox, Jen'in spor bilgisi karşısında şaşkına döndü. Shiloh, bir noktada Jen'e, 'Babam senden memnun görünüyor' dedi. Bu, Brad'in biraz gözyaşı dökmesine neden oldu. ' Takip edilemeyen kaynak, bundan sonra Pitt bir grup kucaklaşması başlattı ve 'Jen'in kulağına fısıldadı,' Nihayet bir aileyiz gibi hissediyorum 'dedi.

Doğal olarak, magazin dergisinin sahte hikayesi, Angelina Jolie'ye atılmadan tamamlanmış sayılmaz. Anonim içeriden 'Brad, Angie'nin önceden müdahale etmesini istemedi, bu yüzden ona planından bahsetmemeyi seçti,' dedi. Tahmin eden kişi, çocukların daha sonra Jolie'ye Aniston'la tanışacaklarını anlattıklarını ve 'hemen Brad'i aradı ve neden karanlıkta kaldığını sordu ... Angie bundan pek hoşlanmadı, ama yapabileceği pek bir şey yok.'

Dergi, Pitt ve Aniston'ın bir sonraki hareketinin yeniden alevlenen romantizmiyle halka açılmak olduğunda ısrar ederek saçma hikayesini bitiriyor. 'Öğrendiklerinde dünyanın çılgına döneceğini bilenler, bu yüzden büyük çıkışları en ince ayrıntısına kadar planlanacak. Jen, evinde veya sahilde bir fotoğraf çekimi yaparak haberleri paylaşmaya meyilli. '

Tabloid’in hikayesi, en ince ayrıntısına kadar kulağa geldiği kadar saçma. Tüm öncül, tanımlanamayan bir 'kaynaktan' geliyor, ancak Aniston'ın kendi sözcüsü bunu saçma olarak reddediyor. Aktrisin kendisi adına konuşma hakkına sahip olan temsilcisi, Pitt ile tekrar bir araya gelmediğini ve çocuklarıyla da tanışmadığını onaylar.

Eski eşler yine arkadaş canlısı, ancak herhangi bir romantizmi yeniden alevlendirmemişler. TMZ gibi satış noktaları kısa süre önce Pitt ve Aniston arasında romantik bir şey olmuyor . İnsanlar dergi de bildirdi ki Pitt ve Aniston 'dostça davranıyor'.

Bahsedilmeli, bu ilk değil TAMAM MI! bu anlatıyı uydurdu. Ağustos 2019'da, Dedikoducu Polis hakkında sahte bir hikaye yayınladığı için magazin gazetesini bozdu Pitt, Aniston'ı çocuklarıyla tanıştırıyor . Olayların bu versiyonunda, altı çocuğunun tümü ile tanıştı. O sırada bir 'kaynak' dedi, 'Çocuklar Brad'e Jen'i sevdiklerini ve onun çok havalı olduğunu düşündüklerini söylediler.' Tanıdık geliyor mu? Bu senaryo geçen Ağustos'ta gerçekleşmedi ve tatillerde de olmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.