Jennifer aniston uzun süredir arkadaşına ve sık sık rol arkadaşı olmasına aşık değil, Jason Bateman , saçma bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Yirmi yılı aşkın bir süredir arkadaşların her zaman platonik bir ilişkisi olmuştur ve durum böyle kalmıştır.

Göre Yaşam tarzı Ancak Aniston, geçen yıl Justin Theroux'dan ayrılmasının ardından Bateman için 'daha derin duygular geliştirdi'. Oyuncu, 2001'den beri iki kızını paylaştığı Amanda Anka ile mutlu bir evliliğe sahip. İçeriden biri olduğu iddia edilen biri dergiye şöyle diyor: “Jen evli bir adama aşık olmak istemiyor. Ama bu, kalbin istediğini istemesiyle ilgili klasik bir durumdur. Ona tamamen aşık oldu ve herkes kadar şok oldu. 'Aniston, Wyoming, Jackson Hole'da Bateman ve karısının yanı sıra diğer birkaç ünlü arkadaşıyla Yeni Yıl kutladı. Prizin 'kaynağı', aktris bir gece kendini Bateman ile yalnız bulduğunda kaçış sırasında 'işler tuhaflaştı' diyor. Sözde içeriden biri, “Jen'in birkaç kadeh şarap içtiğini ve gülüp şakalaştıklarını ve ardından Jen'in biraz fazla yaklaşarak nöbet tutmasına izin verdiğini” söyledi. 'Belki de onun tarafında bir şeyler olduğunu hissetti, bu yüzden doğru olanı yaptı. Odadan çıktı ve Amanda'yı buldu. '

Görünüşte sahte olan ihbarcı, Bateman'ın daha sonra Aniston'ı bir kenara çektiğini ve onu bir arkadaş olarak sevdiğini, 'ama karısını sevdiği şekilde değil' dediğini söylemeye devam ediyor. Oradan, dergi Brad Pitt ve Angelina Jolie'yi hikayenin içine sürükleyerek Aniston’un Bateman’a duyduğu hislerin eski kocasının setteki rol arkadaşına nasıl aşık olduğunu 'anlamasına daha iyi yardımcı olduğunu' söyleyerek Bay ve Bayan Smith . Şüpheli içeriden biri, 'Jen çok sayıda kurbağayı öptü, ancak Jason'ı herkesten daha iyi tanıyor ve bir erkekte ne istediğini bulmak için tüm kutuları kontrol ediyor.'

Gazetenin hikayesi anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' tarafından icat edildi, ancak Aniston'ın adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci bunu saçma olarak reddediyor. Dergi bu önermeyi uydurdu çünkü Aniston ve Bateman 20 yıldan fazla süredir arkadaş oldular ve beş filmde birlikte rol aldılar. İkisi açıkça çok yakın, ancak çıkış, oyuncunun aynı zamanda oyuncunun karısıyla da sıkı olduğunu belirtmiyor.

Aniston, yıllar boyunca birçok tatilde Bateman ve Anka'ya katılmanın yanı sıra, rol arkadaşının karısıyla da yalnız zaman geçiriyor. Geçen yıl, Aniston ve Anka, New York'ta birlikte alışveriş yaparken görüldü . Kısa bir süre sonra, Aniston, Bateman’ın karısıyla Los Angeles’ta takılırken fotoğraflandı. . Anka’nın kocasını çalmayı planladığı fikri tamamen saçmadır.

Maalesef bu, dedikodu medyasının oyuncunun oyuncuyla olan arkadaşlığını ilk kez sömürmesi değil. Dedikoducu Polis önceden yakalanmış Yaşam tarzı Kardeş yayını, TAMAM MI! , bunu yanlış bildirmek için Bateman’ın karısı Aniston’un kocasına yaslanmasından bıkmıştı. . Aslında, yakın zamanda en çok okunanlardan bazılarını anlatan bir makale yayınladık. Aniston ve Bateman hakkında yanlış söylentiler . Bu son makale bu listeye eklenebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.