Dır-dir Jennifer aniston ünlü arkadaşları kaybetmek Justin Theroux ? Yeni bir rapor, 'bazı arkadaşları eski sevgilisinin tarafını tutmayı seçtiği için yaralandığını' iddia ediyor. Fakat Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

Şüpheli makale yeni sayısında yer almaktadır. Daha yakın Aniston ve Theroux'un, aralarında Emily Blunt ve John Krasinski, Ellen DeGeneres, Chelsea Handler, Gwyneth Paltrow, Jason Bateman ve Amanda Anka'nın da bulunduğu “sıkı sıkıya bağlı arkadaş gruplarıyla sık sık tatil yaparken görüldüklerine” işaret ediyor. Ancak Aniston'ın artık görüşmediği kocasına 'A listesindeki arkadaşlarını kaybedeceğinden endişelendiği' iddia ediliyor. Özellikle, aktrisin 'Theroux ile olduğundan daha fazla zaman geçiriyor gibi görünen arkadaşları tarafından incitildiği' iddia ediliyor.Kanıt olarak, tabloid, Theroux'nun kısa süre önce Blunt ve Krasinski'nin yeni filminin galasına katıldığını söylüyor. Sessiz Bir Yer . 'Jen, Justin'in Emily ve John'la takıldığını gördüğünde, özellikle de ayrılıktan bu yana onlardan pek haber alamadığından ve Justin'le çok fazla zaman geçirdikleri söylendiğinde, üzüldü.' 'Kaynak' denildiği gibi aktarılıyor. Dedikodu dergisinin sözde ispiyoncusu tartışmaya devam ediyor: 'Ayrıca hem Chelsea hem de Gwyneth'in Justin'e ulaştığını duydu ve Gwyn, Jen'in Gwyn ile zar zor konuştuğu sırada onu Los Angeles'ta bir akşam yemeğine davet etti.'

'Yardım edemiyor ama birçok arkadaşı tarafından ihanete uğramış hissediyor, özellikle de Justin'le tanışmadan önce pek çoğuyla arkadaş olduğu için,' diye açıkladı bahşişçi çıkışa. Bu oldukça şüpheli 'kaynak' ekliyor, 'Justin'in devam ettiğine dair sürekli raporlarla karşı karşıya kalmak yeterince incitti, bu yüzden arkadaşlarının taraf tutuyormuş gibi hissetmek Jen için çifte darbe oldu.' Ancak bunların çoğu kanıtlanabilir şekilde yanlıştır.

Başlangıç ​​olarak, yayın Theroux'u Aubrey Plaza, Olivia Munn, Petra Collins ve Alexa Chung'a romantik bir şekilde bağlıyor, ancak bu söylentilerin hiçbiri aslında doğru değildi. Yakın zamanda 'Bu Gece Eğlencenin' bildirildiği gibi, Theroux hala kalbi kırılmış ve Aniston'la olan ayrılığını aşıyor. . 'Devam etmedi' ve Aniston dedikodu medyası tarafından neyin satıldığına inanmaktan daha iyi biliyor.

Ve bu doğru olsa da Theroux kısa süre önce Krasinski ile vakit geçirdi ve Blunt, bu Aniston'ın onları hala arkadaş olarak sayamayacağı veya diğer ortak arkadaşlarıyla dışarıda olduğu anlamına gelmez. Sadece birkaç gün önce Aniston, Paltrow’un nişan partisine gitti Handler ve daha fazla yıldızın da katıldığı. Bilhassa, Theroux orada değildi. Ve sadece birkaç hafta önce, Aniston Tahiti'ye gitti Bateman ve Anka ile ve DeGeneres de oradaydı. Diğer ünlü arkadaşlar da öyleydi.

Görünüşe göre dergi, Theroux'nun son günlerde yaptığı geziyi Sessiz Bir Yer New York'ta, önemli ölçüde yaşıyor ve Aniston'ın Hollywood çevrelerinin dışında bırakılmasıyla ilgili bir hikaye üretmeye karar verdi. Ancak çıkış, araştırma ve gerçekleri kontrol etme zahmetine girmiş olsaydı, durumun aslında böyle olmadığını gösterecek pek çok kanıt bulabilirdi. Aniston'ın arkadaşlarını kaybetmekten korktuğu bu hikayenin önermesi, olmadığı çok açıksa tamamen tartışmalı ve yanlıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Ashton Kutcher und Mila Kunis Ehe