Are Jennifer aniston ve Lisa Kudrow kan davası Steve Carell ? Bir tabloid, eski kostarların artık arkadaş olmadığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre Küre , Aniston, Kudrow'un Carell ile çalıştığını kıskanıyor. Sözde içeriden biri dergiye şöyle diyor: 'Jen, Steve'e daha çok düşkün bir baba türü olarak her zaman büyük bir aşık oldu ve en iyi ve en kötü zamanları atlatmak için arkadaşlıklarına güvendi.' Görünüşe göre, duyuruyu takiben Kudrow, Carell Netflix komedisinde rol alacak. Uzay Kuvvetleri , Aniston 'neşe için zıplamıyordu.'Sözde içeriden biri, Aniston'ın bunu 'sinir bozucu Lisa'yı bulduğunu ve şimdi Lisa ve Steve'in şovlarını aldıkları için çok kıskanç olduğunu iddia ediyor. Jen onların işbirliği yaptıklarını duyduğunda kalbi çöktü. Muhtemelen yaklaşmakta olan gök gürültüsünü çalacak Arkadaşlar yeniden birleşme ve ikinci sezon Sabah Gösterisi ',' Diyor şüpheli kaynak ve Aniston, Carell ve karısı Nancy'ye 'taparken' Apple televizyon programına geri dönmeyeceğinden şüpheleniyor. 'Elbette, Steve’in yırtıcı karakteri, sezonun birinci sezonunun sonunda kovuldu. Sabah Gösterisi ve Steve ikinci sezon için imza atmadı ve şimdi Jen diyor ki nedenini biliyoruz! Yapıyor Uzay Kuvvetleri Lisa ile ”diyor kabataslak içeriden biri.

Tabloid, Kudrow ile Aniston arasındaki yeni 'sözde' kan davasını ekliyor, Kudrow'un iddiaya göre filmin yaratıcı kontrolünü ele geçirmesinin ardından Arkadaşlar yeniden birleşme özel. Bu ve Kudrow’un Carell ile yaptığı şu andaki çalışması nedeniyle, adı açıklanmayan kaynak 'Jen, Lisa ile bir daha asla çalışmayacağına yemin ediyor' diyor. Kudrow'un Carell Netflix programına katılması doğru olsa da, Aniston ikisinin birlikte çalışmasını kıskanmıyor. Aniston temsilcisi, hikayenin yanlış olduğunu söylüyor.

Ek olarak, onaylandı Aniston, Kudrow vedörtdiğer Arkadaşlar oyuncu kadrosu, yeniden birleşme için yönetici yapımcı olarak imza attı , bu nedenle yıldızların her birinin yaratıcı girdisi olacaktır. Son olarak, Kudrow yalnızca şurada yinelenen bir bölüm olarak listelenir: Uzay Kuvvetleri , bu yüzden Aniston'ın onunla bir şov üzerinde çalıştığı için Kudrow'a üzülmesinin bir anlamı yok Sabah Gösterisi ortak yıldız. The Küre ne hakkında konuştuğu hakkında hiçbir fikri yok.

Bu ilk olmayacak Küre Aniston'la ilgili saçma iddialarıyla yersizdi. Birkaç gün önce, Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için sahte çıkışı ifşa etti Aniston, finansal tavsiye almak için Brad Pitt'e 'yaslanıyordu' . Bundan önce Küre yanlış ifade ettiğimiz için tarafımızdan çürütüldü Aniston, Pitt ve Angelina Jolie’nin velayet savaşına sürükleniyordu. Dedikoducu Polis bu sahte hikayeleri o sırada düzelttik ve biz de aynısını bu son uzun hikaye için yapıyoruz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.