Bu haftanın magazin iddialarından biri Jennifer aniston ve Leonardo Dicaprio üç aydır gizlice çıkıyor. Makale ayrıca şunu iddia etmektedir: Brad Pitt eski karısını onunla tanıştıran kişi Bir Zamanlar Hollywood'da ortak yıldız. Hikaye hakkında hiçbir şey doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Aktris, DiCaprio’nun bu ayın başlarında Los Angeles’taki 44. doğum günü partisine katıldı ve sözde 'içeriden' birinin bunu söylemesini istedi. KB , “Leo onun gelmesini sağlamak için çok ikna edici olmalı - hiç şüphesiz onu çok özel hissettiriyordu. Birinin peşinde koşarken kadınlara dünyadaki tek kız olduklarını hissettirme konusunda cilveli bir hünere sahip. 'Sözde kaynak, Aniston'ın 'sonunda Leo’nun partisinde halka açılmasının' sebebinin DiCaprio ve Pitt'in 'filmlerini temelde şimdi tamamlamış olması, bu yüzden tuhaf olması gerekmediğini' söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi ekliyor: 'Brad onun partisine gitmesine biraz şaşırmıştı ... [ama] noktaları birleştirmeye başladı [ve onları tanıttığından beri takıldıklarını fark etti].' Şüpheli bahşişçi ekliyor, 'Ama kızamaz. Jen için en iyisinden başka bir şey istemedi. Brad, harika bir maçın tüm özelliklerine sahip olduklarını düşünüyor. '

Dedikoducu Polis ancak, zaten yanlış söylentileri çürüttü. Aniston ve DiCaprio arasındaki romantizm bu ayın başlarında ortaya çıktıklarında. Aktrisin bir temsilcisi bize kayıtta ikisinin çıkmadığını söyledi. Önerme, aktrisin film yıldızının düzinelerce ünlü de dahil olmak üzere yaklaşık 500 diğer davetlinin katıldığı doğum günü partisine gitmesi nedeniyle oluşturuldu.

Pitt'in onları tanıttığı fikri de doğru değil. Aniston’un yakın arkadaşı Portia de Rossi geçenlerde, eski eşlerin epey bir süredir 'birbirlerini görmediklerini' doğruladı. Ayrıca kayda değer, KB sahte anlatılarını takip etmekte güçlük çekiyor. Daha geçen hafta, çıkış yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Aniston, DiCaprio'nun partisinde Alex Rodriguez ile flört etti . O makale, oyuncunun oyuncuyla ilişkisi olduğundan hiç bahsetmiyordu.

Ayrıca belirtilmelidir, DiCaprio model Camila Morrone ile çıkıyor . Çift, birkaç gün önce Los Angeles'ta bir pizza randevusunda görüldü. Gelince Aniston, İnsanlar dergi geçenlerde aktrisin 'flört konusunda endişelenmediğini' ve 'işe odaklanmaktan mutlu olduğunu' bildirdi. KB 'In son makalesinin, gazeteciliğe benzeyen herhangi bir şeyden çok, yaratıcı yazı ve hayran kurgusuyla daha fazla ortak yanı var.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.