Jennifer aniston yaslanmıyor Vince Vaughn -dan boşanmasının ortasında Justin Theroux Tamamen uydurma bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Aktrisin eski erkek arkadaşından destek istemediği söylendi.

Göre Radar Çevrimiçi Aniston, 2006 komedi setinde tanıştıktan sonra bir yıldan fazla bir süredir çıktığı Vaughn'da teselli buluyor. Ayrılık . Sözde 'kaynak', siteye 'son zamanlarda telefonda çok sohbet ettiğini' söyler. Şüpheli içeriden ekliyor: 'O, bu zor zamanda dayandığı biri.'Vaughn evli ve iki çocuk babasıdır, ancak iddia edilen kaynak aktörün 'Jen'i hâlâ çok önemsediğini ve onun üzgün olduğunu görmekten nefret ettiğini' söylüyor. Hikaye ilerledikçe, Aniston 'Vince'in tutku filmi projesini yerden kaldırmasına yardım ederek' iyiliğe karşılık vermeyi planlıyor. Blog, Vaughn'un yapmayı umduğu bu sözde film hakkında ek ayrıntı sunmuyor.

Unutulmamalıdır ki, eski çift on yıldan fazla bir süredir birlikte görülmedi ve 2006 bölünmelerinden bu yana çok fazla temas kurduklarını gösterecek hiçbir şey yok. Ne zaman Vaughn, Aniston'la ilişkisi hakkında konuştu 2015 röportajında, oyuncu ona düşkün olduğunu söyledi, ancak iletişimde kalmaktan hiç bahsetmedi. Aslında, Aniston ve Vaughn neredeyse kazayla karşılaşmak o yıl Los Angeles'taki Sunset Tower'da. Eski sevgililer aynı anda lokantadaydı, ama İnsanlar etkileşimde bulunmadığını bildirdi.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis blogun sahte raporunu reddeden Vaughn için bir temsilciyle görüştü. Bize oyuncunun eski kız arkadaşının rahat etmesi için ona dönmediği söylendi. Ayrıca bu, RadarOnline'ın aktrisin yardım için eski sevgilisine döndüğü varsayılan bir hikaye uydurduğu ilk olay değil. Dedikoducu Polis yakın zamanda yanlış bir şekilde bildirdiği için blogu çökertmiş Aniston, Gerard Butler'a yaslanmıştı . Bununla birlikte, aktörle hiçbir zaman çıkmadı, bu nedenle bu makale birkaç düzeyde yanlıştı.

Aniston'ın Theroux'dan ayrılmasının ortasında, Courteney Cox ve Jason Bateman gibi ünlü arkadaşları da dahil olmak üzere onu destekleyen pek çok arkadaşı var. Aktrisin on yıldan daha uzun bir süre önce eski bir erkek arkadaşına döneceği fikri pek mantıklı değil. Blog’un olayları hesabında hiçbir gerçek yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.