Jennifer aniston ve Lady Gaga için kavga etmiyorlar Bradley Cooper Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Tamamen uydurma olduğunu öğrendik.

Göre KB , Gaga sonunda ona sahip olacağını düşündü Bir yıldız doğdu Irina Shayk'tan son ayrılışının ardından 'hepsi kendine' başrolünü paylaşıyor, ancak şimdi Aniston'dan 'başka bir büyük engelle' karşı karşıya. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye Cooper'ın 2009 filminde birlikte çalıştığı oyuncuya 'kalbini döktüğünü' söyledi. O sadece senin içinde değil.Sözde kaynak, son haftalarda 'özellikle yakınlaşan' Aniston ve Cooper arasında 'gerçek bir kıvılcım' olduğunu ve aktrisin 'aralarında ciddi bir şeyin başlangıcı olabileceğine dair büyük umutları olduğunu' iddia ediyor. İsimsiz ihbarcı, Gaga'nın 'Bradley ve Irina'nın sorunlar yaşadığını aylardır bildiğini, ancak ilişkiyi bozmak istemediği için mesafesini korumaya çalıştığını' söyleyerek devam ediyor.

Şubat ayında eski nişanlısı Christian Carino'dan ayrılmasının ardından Gaga'nın sözde 'başka biriyle çıkmaktan kaçındığını' söyleyen 'kaynak', 'Bradley'nin Irina'yı terk ettiğinde ona koşarak geleceğini varsaydı' dedi. İsimsiz bahşiş veren kişi ayrıca Gaga'nın, Cooper'ın 'Jen ile yakınlaşması ve onu burnunun altından çalmaya çalıştığı için öfkelendiğini - şok ettiğini' söylüyor.

Şüpheli içeriden biri ayrıca Aniston ve Cooper'ın Los Angeles'ta gizli randevulara çıktığını ve telefonda çok sohbet ettiklerini ve aktrisin 'kesinlikle yüzündeki gülümsemeyi geri koyduğunu' iddia ediyor. Ancak Gaga, şüpheli kaynak 'bunu yalan söylemeyecek' diyor. 'Jen'in birdenbire Bradley’in sevgisine rakip olduğu için yıkılır ve Jen geri adım atmazsa işler oldukça çirkinleşebilir.'

Tabloid’in kimliği belirsiz bir habercinin iddialarına dayanan hikayesi tamamen kurgudan oluşuyor. Derginin sözde 'içeriden' ne dediğine rağmen, Dedikoducu Polis Aniston'ın sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize bunun 'tamamen saçmalık' olduğunu söyledi. Oyuncu ne Cooper'la aşk yaşıyor ne de Gaga'yla aktör için herhangi bir rekabet içinde değil. Güvenilmez çıkış, sadece hayali bir aşk üçgeni yaratmaya çalışıyor.

Dedikoducu Polis Ayrıca bir Gaga temsilcisine de ulaştı, ancak ayrılığının ardından onun rol arkadaşı peşinde olduğuna dair hiçbir belirti yok. Belirtilmelidir, KB Nisan ayında yalanla iddia ettiği için bastığımız gazetenin aynısı Gaga, Cooper'ı kıskandırmak için Jeremy Renner ile çıkıyordu . Bu son makale şimdi şarkıcının, rol arkadaşının 'koşarak geleceği' umuduyla flört etmekten 'kaçındığını' söylüyor.

Aniston'a gelince, dergi geçen yıl yanlış bir şekilde aktrisin Brad Pitt tarafından kendisine tanıtıldıktan sonra Leonardo DiCaprio ile çıkmak . Bu sahte senaryodan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için satış noktasını bozdu Aniston ve Pitt Paris'te evleniyorlardı . Güvenilmez yayın, bir hevesle çılgın hikayelerle ortaya çıkıyor. Aniston ve Gaga'nın Cooper için savaştığı bu son olay başka bir örnek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.