Hakkında bir hikaye Jennifer aniston ve Justin Theroux bir evlilik öncesi anlaşma nedeniyle 'kavga' etmek sahte bir haberdir. Sadece çiftin bölünmesinden yararlanmak için temelsiz olarak üretildi. Dedikoducu Polis önceki bir raporla nasıl çeliştiğini de açıklayabilir.

'Jennifer Aniston -' Ironclad 'Prenup'u İmzalamasını Sağlamak İçin Savaşın İçinde,' National Enquirer . Makaleye göre, Aniston ve Theroux'nun boşanması, aktörün 'yeni kadınlarla aşk yaşaması' nedeniyle 'çirkinleşti', ancak oyuncu için 'işler daha da kötüye gidebilirdi'. Süpermarket gazetesi, 2015'te yıldızların düğümü bağlamadan önce Aniston'ın 'başlangıçta 120 milyon dolarlık servetini korumak için adımlar atmayı umursamadığını' iddia ediyor.Sözde 'arkadaş', Aniston'ı Brad Pitt ile başarısız bir evliliğin ardından 'ruh eşini tekrar bulacağına ikna olmuş' 'umutsuz bir romantik' olarak tanımlar. Theroux'un halihazırda kendisine ait milyonlarcasına sahip olduğuna dikkat çeken arkadaş, 'Jennifer, Justin'in parasının peşinde olmadığını biliyordu' diyor. Ancak dedikodu dergisi, Theroux'nun kendisinin 'korunmuş' hissetmesini istediğini açıkladıktan sonra, Aniston'ın nihayetinde bir anlaşma imzalamayı 'kabul ettiğini' iddia etmeye devam ediyor.

Çıkış, 'Bu Jennifer’ın yakın çevresini rahatlattı' diye iddia ediyor. Ancak bu, yayının daha önce sunduğu anlatı değil. Bu güncel hikâyeyle doğrudan çelişen tabloid, 2012'de Aniston'ın Theroux'un teklifini şu ana kadar kabul etmeyeceğini savundu. o bir ön anlaşmayı kabul etti. Dergi o sırada ısrar etti, 'Jen, ayrılmaları durumunda servetini korumaya kararlı.' Bu makale özellikle “yıl sonunda evleneceklerini” ve evlat edinme yoluyla “2013'te eve bir bebek getireceklerini” iddia etti.

Pekala, Aniston ve Theroux 2012'nin sonunda evlenmediler, 2013'te de evlat edinmediler. Bu yalanların yanı sıra, çıkış noktasının iddiası, o zaman 'Arkadaşlar' yıldızının evleneceği koşul olarak bir evlilik öncesi anlaşmaya ihtiyaç duyduğu yönündeki iddiası. aktör şu anda iddia edilenin tam tersi. Çünkü National Enquirer ne doğruluğu ne de tutarlılığı önemsiyor. Biz Haftalık bunu bildirdi Aniston ve Theroux'nun aslında bir ön anlaşması var. , ancak boşanma davası açmadıkları için, bunu destekleyecek yasal bir belge yok.

Ne olursa olsun, bu, National Enquirer Magazin dergisinin böyle bir anlaşma hakkında gerçek bir kavrayışa sahip olmadığına dair çelişkili hikayeleri. Daha ziyade, sadece ayrılığa olan ilgiyi istismar etmek için kanıtlayamayacağı yalan haberler sunuyor. Gibi Dedikoducu Polis derginin, bölünmeden bu yana birçok yanlış bilgi yaydığını belgeledi. Aniston ve Theroux'nun boşanması 'çirkin' hale geldi. Bu iddiayı Mart ayında düzelttik.

Tim Mcgraw und Faith Hill Scheidung 2017

(Dedikoducu Polis Arşivleri)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.