Are Jennifer aniston ve Justin Theroux 'çirkin bir para savaşında' mı? Bu haftanın ünlü dergilerinden birinde iddia budur. Dedikoducu Polis ancak, boşanmalarıyla ilgili bu yanlış raporu münhasıran düzeltebilir.

ist jason marsden verwandt mit james marsden

Göre Star Aniston ve Theroux, bölündüklerini duyurduktan bir yıldan fazla bir süre sonra nihayet 'mali durumlarını ve fikri mülkiyetlerini bölüyorlar' ve bu 'dağınık' olacak. Tamamen gerçek dışı hikayesini meşru kılmak için, çoğu kez gözden düşürülen tabloid, 'Paylaşılan [film] projelerine bağlı çok paraları vardı' diye ısrar eden bir 'içeriden' olduğunu iddia ediyor. Sözde kaynak, Aniston'ın tüm bunları nasıl 'sinir bozucu' bulduğunu, çünkü 'ilişkilerinde eve ekmek getiren' olduğunu ve iş anlaşmalarını ayırmanın 'fişi çekip birbirlerine ödeme yapmak kadar basit olmadığını' belirtiyor.Dergi daha sonra, eski 'Friends' yıldızının yapım şirketi Echo Films aracılığıyla oyunculuğuyla tanınırken, 'Jen’in [aynı zamanda] Kek , bu da ona Oscar adaylığı kazandırdı. ' Çıkış, daha sonra Theroux'nun senaryolarını nasıl yazdığından bahseder. Taş devri ve Tropik kasırga, kendisinin ve Aniston'ın 'para savaşı' nın muhtemelen 'yatmadan önce her gece paylaştıkları fikirler' üzerine olacağını tahmin etmeden önce. Gazetenin anonim ve muhtemelen uydurulmuş 'içeriden' iddiaları, 'Notlar ve senaryo kavramları, artı her ikisinin de eşit şekilde katkıda bulunduğu hikaye hatları ve projeler var.' Sözde kaynak, 'Gelecekte büyük bir değere sahip olabilirler,' diyor ve söz konusu kaynak, bölünmelerinin 'ganimetlerini dolaşırken dağınık hale geleceğini' ekliyor.

Makalenin tüm kanıtlanabilir yanlış yönlerini incelemeden önce, öyküsü boyunca Theroux ve Aniston'ın birbirleriyle savaşacakları 'senaryo kavramlarının' 'projelerini' ve 'yığınlarını' nasıl paylaştıklarını yinelemelerine rağmen, belirtmek gerekir. mülkiyet ve gelir, yayın bu filmler hakkında herhangi bir ayrıntı sağlamaz. Filmlerin komedi mi, gerilim mi yoksa dizi mi olduğu gibi tek bir ayrıntı yok. Ve bunun nedeni tüm masalın bir yalan olmasıdır.

Aynı zamanda, satış noktasının sözde 'içeriden' sözde bir isim vermemesinin veya bir açıklama yapmamasının nedeni, o kişinin gerçekten var olmamasıdır. Açıktır ki, aktris (hatta film yapımcılığı işi) hakkında herhangi bir şey bilen herhangi biri, iddiasının aksine Aniston'ın filminin farkında olacaktır. Kek 'ona Oscar adaylığı [kazanmadı].' Aslında, Aniston ve Kek Akademi Ödüllerinde tanınmıyordu.

Gisele Bundchen Tom Brady Scheidung

Şimdi Dedikoducu Polis Yayının 'içeriden' birinin aslında hiçbir iç (veya güvenilir) bilgiye sahip olmadığını tespit etti, Theroux ve Aniston'ın yastık sohbeti üzerine gerçekten 'çirkin bir para savaşı' nın ortasında olduğuna inanmamız mı gerekiyor, yoksa çıkışın dediği gibi, 'Her gece yatmadan önce paylaştıkları fikirler'? Derginin gülünç önermesine rağmen, her iki yıldızın temsilcileriyle görüştük. Aniston'ın bir sözcüsü kayıtlara geçti Dedikoducu Polis tabloid masalına 'tamamen saçma' demek için. Bu arada, Theroux’un temsilcisi bize münhasıran anlatının 'kesinlikle yanlış' olduğunu garanti ediyor.

Star Aniston hakkında sahte raporlar yayınlamak için bir sicile sahiptir. Örneğin, altı ay önce, Dedikoducu Polis iddia edilen sahte bir kapak haberi yayınladığında dergiyi bozdu Brad Pitt ve Aniston'ın romantizmini yeniden alevlendirdiği iddia edilen bir bebek doğuruyorlardı. . Makale tam bir kurgu eseriydi.

Nettowert der Haie

Ayrıca, okuyucularını düşünmeye ikna etmek için geçen yıl birbiriyle alakasız iki fotoğrafı photoshop'lu yapan da aynı çıkış noktası. Pitt ve Aniston öpüşürken yakalandılar ve bir çift olarak 'geri döndüler' . Bu raporun geçerliliği yoktu, Aniston ve Theroux'un para için savaştıklarına dair en son makale de yok. Buradaki tek (kaybeden) 'savaş', magazin dergisinin gerçekle defalarca yaptığı savaş.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.