Jennifer aniston ve Julia Roberts Hollywood'u bölen bir kavgaya hiç girmedi, ama tam olarak bir yıl önce bugün, bir tabloid bu sahte anlatı ile geldi. Dedikoducu Polis ilk ortaya çıktığında hikayeyi çürüttü. Yanlış kalır.

27 Ekim 2018'de, KB yanlış iddia edildi Aniston ve Roberts kavga ediyordu ve ünlü arkadaşları taraf seçiyorlardı. Sözde savaşın bittiği söyleniyordu kimin TV dizisi daha büyük bir hit olacaktı. Geçen yıl belirttiğimiz gibi, öncül çok az mantıklıydı. Roberts’ın Amazon şovu Eve dönüş Kasım 2018'de Aniston'ın Apple serisinde piyasaya sürüldü. Sabah Gösterisi tam bir yıl sonra, önümüzdeki ay prömiyeri. İki gösteri birbiriyle herhangi bir rekabet içinde değil. Aslında, üretim Sabah Gösterisi geçen Mayıs ayına kadar, derginin sahte hikayesini yayınlamasından tam altı ay sonra sona ermedi.Yine de sözde bir 'kaynak' geçen yıl tabloid gazetesine Aniston ve Roberts'ın anlaşmazlığının Nicole Kidman, Gwyneth Paltrow ve Reese Witherspoon da dahil olmak üzere 'tüm ortak arkadaşları için tuhaf hale geldiğini' söyledi. Her üç aktrisin de Aniston'la taraf olduğu söylendi çünkü başka seçenekleri olmadığını düşünüyorlardı. Bununla birlikte, George Clooney'nin Team Roberts'ta olduğu söyleniyordu çünkü onunla olan arkadaşlığı Ocean's Eleven ortak yıldız 'daha güçlüydü'. Roberts'ın köşesinde olduğu söylenen bir diğer A-lister Meryl Streep'ti.

Aniston'ın sözcüsü bize kayıtlarda kan davası söylentilerinin saçma olduğunu söylemekle kalmadı, aynı hafta ortaya çıktılar. Aniston ve Roberts'ın ikisi de katıldı Modaya uygun Ödüller . E! Etkinliği konu alan haberler, iki oyuncunun gösteri sırasında birlikte 'çok zaman geçirdiğini' ve aralarında 'sohbet ederken' görüldüğünü bildirdi. Derginin zamanlaması kötü olan hikayesine rağmen, geçen Ekim ayında iki yıldızın iyi anlaştığı çoktan belliydi.

Daha geçen hafta Aniston, Roberts’ın 1999 filmine bir not verdi Notting Hill komik bir Instagram gönderisinde. The Arkadaşlar star, filmin ikonik çizgisine atıfta bulundu: 'Ben de sadece bir kızım, bir oğlanın önünde durup onu sevmesini istiyorum', ancak filmde kendi varyasyonunu sunuyor. Aniston, Roberts'la bir tür şiddetli kavga içindeyse, diğer aktrisin filmlerinden birine atıfta bulunmayacağını söylemeye gerek yok.

Düzelttiğimizden beri geçen zamanda KB Geçen yılki hikayesi, Roberts'ı hem Charlize Theron hem de Lady Gaga ile hayali kan davalarına soktu. Bu arada, magazin dergileri o kadar çok şey yarattı ki Aniston ve Witherspoon arasındaki sahte kan davaları , onun başrol oyuncusu Sabah Gösterisi , bütün bir makaleyi konuya adadık. Aniston ve Roberts'ın birbirleriyle veya başka biriyle anlaşamadıkları şeklindeki bu yinelenen fikir temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.