Are Jennifer aniston ve Julia Roberts kan davası mı? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis sözde dramaya baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

Her iki oyuncu da yaklaşan TV şovlarında başrolde. National Enquirer , kimin dizisinin daha büyük hit olacağı konusunda savaşıyorlar. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Bir zamanlar arkadaş olmuş olabilirler, ancak şimdi yeni TV şovlarıyla doğrudan rekabet içinde olduklarından işler inanılmaz derecede gerginleşti.'Prizin şüpheli kaynağı, aktrislerin 'kafa kafaya gittiğini ve hiçbirinin kaybetmek istemediğini' söyleyerek devam ediyor. Ancak tabloid’in önermesi tamamen kusurludur. Roberts'ın “Homecoming” programı önümüzdeki ay Amazon'da yayınlanacak, Aniston ise önümüzdeki yıl Apple TV'de gösterime girecek olan dizisinin çekimlerine henüz başlamadı. İki proje herhangi bir kapasitede 'bire bir' gitmiyor.

Kendall Jenner vor der plastischen Chirurgie

Ek olarak, her iki şov da akış hizmetlerinde yayınlanacak, bu da izleyicilerin istedikleri zaman izleyebilecekleri anlamına geliyor. Sanki Aniston ve Roberts aynı gün ve zaman diliminde yarışan şovlar yapmış gibi değil. Yukarıda belirtildiği gibi, Roberts’ın TV dizisi Kasım’da gösterime giriyor ve Aniston henüz onun üzerinde çalışmaya bile başlamadı.

Gazetenin hikayesi, 'kaynağından' Aniston ve Roberts'ın 'bu yılki Emmy'lerde birbirlerine karşı çok soğuk olduklarını' söyleyerek alıntı yaptığında daha da hatalı hale geliyor. Bu iddiayla ilgili büyük bir sorun var: oyuncuların hiçbiri 2018 Emmy Ödülleri'ne katılmadı. Derginin makalesi kurgusal olmasının yanı sıra yeterince araştırılmamıştır.

Gazetenin hikayesi mantıksız ve gerçek hatalarla dolu olmasına rağmen, Dedikoducu Polis yine de Aniston’ın sözcüsünü kontrol etti ve bize kayıtta bunun tamamen doğru olmadığını söyledi. Prizin raporu anonim ve görünüşte var olmayan bir 'içeriden' gelen iddialara dayanıyor, ancak aktrisin adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci bunu saçma olarak reddediyor.

Was macht Melissa McCarthy jetzt?

The Enquirer okuyucularının Aniston ve Roberts'ın kan davası olduğuna inanmasını istiyor çünkü her iki aktris de yeni TV şovlarında rol alıyor. Kendi projeleri aynı yıl piyasaya çıkmadı bile. Derginin mantığını kullanırsak, ikisi de televizyondaki diğer oyuncularla savaş halindedir. Gerçekte, iki oyuncu çok arkadaş canlısı. Bu yılın başlarında, Aniston ve Roberts bir hayır kurumunda birlikte poz verdi Chanel ve Doğal Kaynaklar Savunma Konseyi ev sahipliğinde.

Aktrisler ayrıca 2016 komedisinde birlikte başrol oynadılar. Anneler Günü , ve Aniston, Roberts tarafından 'korktuğunu' hissettiğini itiraf etti iki arkadaş olmasına rağmen filmi çekerken. Aktris 'Bu Gece Eğlenceye', '[Bir arkadaşınızla] çalışmaya başladığınızda ve sonra ikinizin de yaptığınız şeyi [ama] birlikte yaptığınızda bu sadece farklı bir şey,' dedi. Hatta ilk çekimde flubedeydim ve ona Julia dedim! İki yıldız arasında hiçbir kan davası yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.