Jennifer aniston uydurma bir tabloid habere rağmen Scientology'ye katılmıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

Göre Küre , Arkadaşlar yıldızı, tartışmalı dine katılacak bir sonraki büyük A-lister olarak Tom Cruise ve John Travolta'nın ayak izlerini takip edecek. İsimsiz bir içeriden biri dergiye 'Jen, insanların neden bu kadar anti-Scientology olduğunu anlamıyor' dedi. 'Ünlü olmayan arkadaşları üzerindeki olumlu etkileriyle ilgili yalnızca iyi şeyler duydu. Yıllar boyunca dahil olmak için cazip geldi, ancak kişisel yaşamındaki çeşitli çatışmalar nedeniyle asla mümkün olmadı. Şimdi onu geride tutacak böyle bir drama yok ve o, neyle ilgili olduğunu görmeye hazır. 'Onu geride tuttuğu varsayılan 'çatışmalardan' biri, eski sevgilisi Justin Theroux'un kuzeni Louis Theroux tarafından yapılan 2015 anti-Scientology belgeseliydi. Bilinmeyen kaynak, 'Louis’in belgeseli, Jen'in uygun bir zamana kadar Scientology ile ilgilenmesi gerektiği anlamına geliyordu' diyor. 'Artık hayatında yeni bir sayfa açmaya hazır ve Scientology giderek daha çekici görünüyor.'

Görünüşte sahte olan ihbarcı ekliyor: 'Jen inanılmaz derecede açık bir zihne sahip ve ayak parmağını suya daldırmak ve Scientology ile ilgili bu kadar çok insan için neyin bu kadar çekici olduğunu kendi başına görmek istiyor. Onu nereye götürdüğünü görmek ilgisini çekiyor. '

Tabloid'in makalesi kimliği belirsiz bir kaynağın sözlerine dayanıyor, ancak Aniston'ın kendi sözcüsü bunu 'saçma' diye reddetmek için kayda devam ediyor. Aktrisin kendisi adına konuşma yetkisine sahip temsilcisi, Scientology'ye katılmaya niyeti olmadığını doğruladı.

Unutulmamalıdır ki Küre dine ve ona katılan çeşitli yıldızlara sabitlenmiş gibi görünüyor. Bu yılın başlarında, çıkış yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Cruise işe alıyordu Top Gun: Maverick birlikte yıldızlar Miles Teller ve Scientology'den Glenn Powell. Dedikoducu Polis hem bu hikayeyi hem de derginin geçen yıl hakkında yazdığı başka bir hikayeyi çürüttü Barbra Streisand'ı Scientology için işe alan gemi . Bu sefer tabloid, İmkansız görev işe alım sürecinde yıldız, ancak makale artık doğru değil.

İşte size güvenmemek için başka bir neden daha Küre : Mart ayında yayın ısrar etti Aniston, Meksika'da Brad Pitt ile kaçmıştı. . Gibi Dedikoducu Polis o zamanlar, eski eşlerin, bırakın yeniden evlenmek şöyle dursun, bir araya gelmediklerini kaydetti. Tabloid, aktrisin dini görüşleri de dahil olmak üzere kişisel hayatının herhangi bir yönüne dair sıfır içgörüye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.