John Mayer ve Jennifer Aniston's kısa ömürlü ilişki on yıldan fazla bir süre önce sona erdi, ancak magazin dergileri açıkça mesajı hiç almadılar. Belki Mayer yüzündendir çok daha sevgiyle konuştu Aniston hakkında Jessica Simpson hakkında yaptığından çok, sahip olduğu bir başka yüksek profilli ilişki. Veya belki de dedikodu endüstrisinin sayfa alanını bir şeyle doldurması gerektiği içindir. Her durumda, işte en sevdiğimiz absürt Aniston / Mayer söylentilerinden birkaçı Dedikoducu Polis geçtiğimiz birkaç yıl içinde iflas etti.

2018 yılında KB iddia ederek işleri başlattı Aniston ve Mayer tekrar birlikteydi. Kanıt olarak, tabloid, Mayer ve Aniston'ın birlikte bir akşam yemeği randevusunda olması gereken fotoğrafı sundu. Aslında Dedikoducu Polis işaret etti, bu Aniston'ın şimdi eski kocası Justin Theroux'la, Theroux'nun yerinde Mayer'ın fotoğrafını çekerken çekilmiş bir imgesiydi. Ayrıca duruma yakın bir kaynakla görüştük ve bize hikayenin tamamen saçma olduğunu garanti etti. Bu iddianın hiçbir doğruluğu yoktu.O Aralık, TAMAM MI! iddia eden sahte bir hikaye yayınladı Mayer ve Aniston yeniden bir araya geliyorlardı. Beverly Hills Oteli'nde bir şeyler içmek için buluştuk. Görünüşe göre şüpheli bir ihbarcı dergiye her iki yıldızın da işlerin nereye gideceğini görmek için heyecanlandığını söyledi. 'Kaynaklar', Mayer'in Aniston'ın eski kocası Brad Pitt'den 'Jen'le çıkma izni' istediğini bile saçma bir açıklama yapmaya devam etti. Elbette, bu tuhaf hikayenin her parçası bir yalandı. Aniston'ın bir sözcüsü, kayıtlarını doğruladı Dedikoducu Polis hiçbir şey olmadı.

Mart 2019'da, TAMAM MI! bu yorgun kurguya geri döndü, yine Pitt'i karışıma sürüklediğini iddia ederek Aniston, aynı anda hem Mayer hem de Pitt ile tesadüfen çıkıyordu. Her zamanki güvenilmez, adı verilmeyen 'içeriden' gazetecilerin delil olarak kullandığı anlatıma göre, oyuncu Şubat ayında 50. doğum günü partisine katıldıklarından beri her iki eski sevgiliyi de görüyordu. İddiaya göre Aniston, Mayer'e, eğer onunla birlikte olmak istiyorsa, medyaya ilişkileri hakkında 'ağzını kapalı tutması' gerektiğini söyledi ve o da kabul etti. İzin verdiği gibi uygun olan TAMAM MI! kesinlikle kanıtı olmadan böyle bir iddiada bulunmak. Ancak, Dedikoducu Polis Aniston’ın sözcüsünü tekrar kontrol etti, o da söylentiye bir kez daha tamamen hayali olarak güldü.

Hakkında konuşması gerçekten doğru olan bir şeyi aramak yerine, TAMAM MI! bunun yerine aynı söylentiyi almayı ve içine daha fazla erkek eklemeyi seçti. Bu hafta kadar yakın zamanda, tabloid şunu iddia etti: Aniston iki değil üç eski erkek arasında kalmıştı: Pitt, Mayer ve Theroux . Görünüşe göre Aniston, ona gösterdikleri 'tüm ilgiyi' gördükten sonra, üçüne de olan duygularını 'inkar edemez'. Merak ediyorsanız, ki olmamanız gereken, isimsiz bir 'içeriden', 'Brad'in yarışa liderlik ettiğini' bize temin etmek için burada. Arkadaşlar yıldızın kalbi. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bunların hiçbiri doğru değil, bir Aniston temsilcisi bir kez daha söylentiyi kapatıyor. Bu temsilci, aynı yorgun hikayeleri bir tabloid Whack-A-Mole oyunu gibi defalarca çürütmek zorunda kalmaktan oldukça yorulmuş olmalı.

Kaynaklar

  • Morton, Brianna. 'John Mayer, Çıktıktan Sonra Jessica Simpson ve Jennifer Aniston Hakkında Söyledikleri.' Dedikoducu Polis, 31 Ocak 2020.

    Wo lebt Post Malone in Utah?
  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Jennifer Aniston, John Mayer Tekrar Bir Araya mı?' Dedikoducu Polis, 15 Mayıs 2018.

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Jennifer Aniston, John Mayer Yeniden Birleşme mi?' Gossip Cop, 26 Aralık 2018.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Aniston, Brad Pitt ve John Mayer ile mi çıkıyor?' Dedikoducu Polis, 29 Mart 2019.

  • Scott, Hugh. 'Jennifer Aniston, Brad Pitt, John Mayer ve Justin Theroux Arasında Seçim Yapamaz mı?' Gossip Cop, 21 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.