Dır-dir Jennifer aniston kıskanmak Brad Pitt Sözde 'diğer kadın' Alia Shawkat ? Bir başka düzmece makalede bu hafta bir tabloid bunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

Son sayısında yayınlanan bir makale Sıcaklık Pitt’in Shawkat’a olan yakınlığının, Aniston’un Pitt ile sözde “ilişkisi” konusunda güvensiz hissetmesine neden olduğu konusunda ısrar ediyor. Sözde 'Aniston'a yakın içeriden biri' dergiye şunu söyler: Sabah şovu aktris, '[Pitt] 'in Alia'ya ne kadar aşık olduğunu” duyarak 'soğukkanlı kalmakta zorlanıyor' Gölgeli kaynak, Aniston'ın 'bu ikisi arasında tam olarak ne olduğu konusunda karanlıkta' olduğunu, ancak 'çok yakın hale geldiklerinin' farkında olduğunu söylemeye devam ediyor. Kaynak, görünüşe göre 'gerçekten Jen'in sinirlerini bozuyor' diye devam ediyor. 'Bu kızın hiçbir yerden gelmemiş gibi göründüğü gerçeğini anlamıyor.'Daha sonra tabloid, Aniston ve Pitt'in Los Angeles koronavirüs kilitlenmesi başlamadan önce 'ilişkilerine düzgün bir şekilde gitmeyi düşündüklerini' varsaydığını 'daha önce' bildirdi. Ancak Pitt’in Shawkat ile gelişen dostluğunun ortasında, Aniston 'bir gelecekleri olup olmadığını sorguluyor.' Kaynak, 'Brad'den gelen telefon görüşmeleri ve mesajlar kurudu ve şimdi Jen ondan haftada birkaç kereden fazla haber aldığı için şanslı,' diyor ve ekliyor: 'Ona verdiği onca destekten sonra beklediği son şey buydu. Angelina'dan boşanması ve yeniden kurulacağını düşündüğü bağlantı. '

Her şeyden önce, tüm bu hikayenin ne kadar lise olduğunu söyleyebilir miyiz? Makalenin özü esasen şudur: 'Jen, Brad'e aşık oldu ve onun sırtını sevdiğini sanıyordu ama şimdi bu kız Alia'ya mesaj atıyor ve bu kız yine de kim?' Öyleyse hikayenin draması sadece Brad Pitt'in birden fazla kadın arkadaşı olması mı? Bu tabloid dokunuşunu kaybediyor gibi görünüyor. En azından bir gerçeği bildiğini iddia etmiyor Pitt ve Shawkat çıkıyor . Makalenin nasıl yazıldığına dikkat edin, bu yüzden gerçekten çürütülmesin: Eğer Aniston ve Pitt bir araya gelirlerse, tüm Shawkat engelini aşmış gibi görünürler, ancak başaramazlarsa, tabloid, Pitt'in arabadan uzaklaşması konusunda haklıydı. ona.

Normalde, Dedikoducu Polis yorum yapmak için oyunculara yakın çeşitli kaynaklarımıza ulaşacağız, ancak bununla uğraşmayacağız bile. Bu haftanın başlarında, Temasta benzer şekilde iddia etmek Pitt, Shawkat ile Aniston'ı 'aldattı' . Söylentiyi reddeden ve çıkmadığınız birini aldatamayacağınıza işaret eden Pitt'e yakın bir kaynakla görüştük. Yıllardır defalarca söylediğimiz gibi, Pitt ve Aniston bir araya gelmedi ne onlar yeniden evlenmek veya birlikte çocuk sahibi olmak . Onlar sadece yıllar boyunca arkadaş canlısı kalan eski sevgililer.

Her tabloid, Jennifer Aniston / Brad Pitt anlatısını zorlamak için bir parmağa sahipti ve Sıcaklık Istisna değil. Son günlerde, Dedikoducu Polis dergideki çeşitli sahte makaleleri çürüttü: iki ayrı hikaye sözde 'çift' hakkında birlikte gizli bir tatil planlamak ve hakkında başka bir aptal hikaye Pitt'in annesi onu Aniston'la 'mahvetmemesi' konusunda uyardı . Sanki ortalığı karıştıracak bir şey varmış gibi.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.