Yaygın olarak bildirildiği gibi, Brad Pitt katıldı Jennifer aniston Hafta sonu Los Angeles'ta 50. yaş günü partisi. Ancak bu haftanın magazin dergilerinden biri, Aniston'ın Pitt'in düştüğü en yakın arkadaşlarından bir grupla doğum günü öncesi samimi bir akşam yemeği yediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayenin uydurma olduğunu öğrendi.

Göre Yeni fikir Cumartesi günü Sunset Tower Hotel'de Aniston'ın partisinden önce, arkadaşları Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi, West Hollywood'daki Soho House'da sadece kendisi ve 12 arkadaşı için bir akşam yemeği düzenledi. Sözde bir kaynak dergiye, düşük anahtarlı yemek sırasında, 'Brad masaya yürüdüğünü ve Jen'in kendisinin olduğunu anladığında neredeyse sandalyesinden düştüğünü - gözyaşlarına boğulduğunu ve son birkaç kişinin tüm duygularının açık olduğunu söyledi. aylar nihayet doruğa ulaştı. ''İçeriden' ayrıca Pitt, gruba menajeriyle erken bir akşam yemeği toplantısı için özel kulüpte olduğunu açıkladığını, ancak Aniston'ın orada olacağını ve onu şaşırtmak istediğini bildiğini iddia ediyor. 'Ellen onlara katılma konusunda tereddütlü görünüyordu, ancak Jen, sorun olmadığını belirtmek için başını salladı ve Brad oturduğu Jen'in yanına bir sandalye çekip grupla bir saat boyunca güldü,' diye ekliyor şüpheli bahşişçi. Pitt'in sofraya tatlı ve margarita sipariş ettiğini söylemek üzerine.

Prizin hikayesi anonim bir 'kaynaktan' geliyor, ancak Dedikoducu Polis Pitt’in sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize Aniston için küçük bir doğum günü öncesi akşam yemeğini mahvetmediğini söyledi. Ayrıca raporu, ortak bir arkadaşımız ve DeGeneres tarafından yayınladık, o ve de Rossi'nin Soho House'da doğum günü öncesi akşam yemeğine asla ev sahipliği yapmadığını söyledi. Bu sözde halka açık yemek hakkında hiçbir meşru yayının veya web sitesinin hiçbir şey yayınlamadığından bahsetmeye değer. Ve nedeni, makalenin bir kurgu eserinden başka bir şey olmamasıdır.

Ayrıca şunu da belirtmekte fayda var: Yeni fikir ilerledikçe yeni hikayeler ortaya çıkarıyor gibi görünüyor. Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Pitt, Aniston'ı Charlize Theron için 'terk etmişti' . Oyuncu ve görüşmediği karısı bir daha asla bir araya gelmediler ve o da Theron ile çıkmıyordu.

Geçtiğimiz Aralık ayında, dergi hakkında bir hikaye uydurdu Aniston Noel'i Pitt ve altı çocuğuyla geçiriyor . Bundan kısa bir süre önce, güvenilmez çıkış, Pitt, Aniston'a evlenme teklif etmeyi planladı . Aslında Pitt, görüşmediği eşinin 50. doğum günü partisine konuk olmuştu, ancak aktris için bir doğum günü öncesi akşam yemeğine asla hazırlıksız bir ziyarette bulunmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.