Yaptı Jennifer aniston şimdiye kadarki en yalnız doğum gününü yaşadı mı? Bir tabloid, aktrisin 52. yaş gününü kutlamak için 'duygusal' ve 'havasında olmadığını' hissettiğini çünkü şimdiye kadar çocuk sahibi olmayı beklediğini bildirdi. Dedikoducu Polis iddialara baktı ve gerçeği kurgudan ayırabilir.'Jen’in Yalnız Doğum Günü' Life & Style’ın son sayısının manşetini okudu. Gazeteci, 52. doğum gününe giden yolda Jennifer Aniston'ın parti havasında değil pişmanlıklarla dolu olduğu konusunda ısrar etti. Aslında, bir kaynak çıkışa, Aniston'ın bir münzeviye dönüştüğünü ve bazen 'kimseyle konuşmadan günler geçirdiğini' söyledi. Kaynak şöyle devam etti: 'Çalışmadığı zamanlarda evde köpekleriyle kalıyor ve TV şovlarını art arda izliyor.'Kaynak, Aniston'ın, magazin gazetesinin 'durmuş' olarak tanımladığı her türlü aşk hayatından da sözde vazgeçtiğini de sözlerine ekledi. 'Jen artık randevu ayarlamayı reddediyor ve flört uygulamalarına yaklaşmayacak.' Magazin dergisi ve doğrulanamayan kaynağı, devam eden koronavirüs salgınının bu yılki Aniston'ın doğum günü planları üzerinde kesinlikle bir etkisi olduğunu kabul etse de, kaynak yıldızın cansız doğum günü kutlamasının arkasında daha derin meseleler olduğunu ilan etti.

Tattler, 'Koronavirüs açıkça kutlama şeklimizi değiştirdi, ancak bundan daha derinlere iniyor' dedi. 'Jen bu yıl pek hissetmiyor. Bu yüzden muhtemelen hatırlayabileceği en yalnız doğum günü olacak. ' Aniston’ın ünlü arkadaşları 'herkes onu görmek isterken', 'samimi, sosyal açıdan mesafeli bir buluşmaya direniyor.'Tahmin eden kişi, Aniston’ın tüm yalnız kalma süresinin onu şaşırtıcı bir farkındalığa götürdüğünü söyledi. 'Gerçekten 52 yaşında çocuklarla yerleşeceğini düşünüyordu. Bu konuda duygusal hissediyor, bu yüzden kimsenin yanında olmak istemiyor.' Kaynak, açığa çıkmanın Aniston'ı her zamankinden daha yalnız ve daha düşük hissetmesine neden oldu. 'Günün sonunda, televizyonda ve filmlerde elde ettiği onca başarıdan sonra, büyük evinde sadece kendisi ve köpekleri var.' Bu parça o kadar çizginin dışındaydı, yanlış anlaşılmasa bile, bu kadar aşağılayıcı olmasa neredeyse komik olacaktı.

Jennifer Aniston, doğum gününden bir gün sonra, fotoğrafçı Alexi Lubomirski tarafından çekilen Instagram Hikayelerine sahilde poz verdiği bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafın alt yazısında 'Dünkü aşk için hepinize teşekkür ederim! Keşke her birinize sarılabilsem. ' Aniston büyük olasılıkla tüm iyi dileklerini kabul ediyordu. eski kocası Justin Theroux dahil . Ve oyuncu geçmişte çocuk sahibi olmak istediğini açıkça belirtmiş olsa da, özellikle Huffington Post için kaleme aldığı 2016 makalesi , 'Evet, bir gün anne olabilirim ve her şeyi oraya koyduğum için, eğer yaparsam, sana ilk haber veren ben olacağım. Ama annelik peşinde değilim çünkü bir şekilde kendimi eksik hissediyorum, çünkü ünlü haber kültürümüz hepimizi inanmaya yönlendirir. '

Ayrıca gazetecilere, 'kadınların bir şekilde eksik, başarısız veya çocuklu evli değillerse mutsuz oldukları' fikrini sürdürdükleri için Aniston'ın bu makalede ima ettiği her şeyi seslendirdi. İşin gerçeği, Aniston'ın tam olarak istediği hayatı yaşıyor olması ve bu çıkış noktasının, bir kadının kendi yaşında ne isteyeceği veya sahip olması gerektiği konusundaki katı standartlarına uymadığı için Aniston'ı utandırmaya yönelik aşağılık girişimi.
Özellikle bu tabloid'in hikayeyi bu kadar utanç verici derecede yanlış anlamayı başarması şaşırtıcı olmamalı. Dedikoducu Polis sadece iki ay önce yanlış bir şekilde bildirdiği için Aniston gizlice Jason Sudeikis, John Mayer ve Gerard Butler'la çıkıyordu. hepsi aynı anda. Gülünç bir iddiaydı ve kolayca çürütülebilir. Ayrıca bunu iddia etmek için dergiyi aradık Aniston, eski kocası Brad Pitt'in yanına taşınıyordu. . İki oyuncu dostça kalıyor, ancak o kadar da arkadaş canlısı değil, bulduk. Bu dedikodu paçavrası, Aniston'ın kişisel hayatında neler olup bittiğine dair hiçbir ipucu yok, aktrisin muhtemelen takdir ettiği bir şey.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.