Jennifer aniston yaklaşan filminin setinde bebek yumruğu göstermedi Cinayet Gizemi , oyuncunun hamile olduğunu öne süren sahte bir rapora rağmen Brad Pitt Çocuğu. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Tamamen gülünç.

Yeni fikir Aniston'ın yeni Netflix filmi için yeniden çekim yaptığı web sitesinde fotoğraflar yayınladı Cinayet Gizemi , 'Bu fotoğraflar Jennifer Aniston'ın HAMİLE olduğunu kanıtlıyor mu?' Söz konusu iki görüntü, oyuncunun sete yürürken elini karnına koyduğunu gösteriyor. Kısa cevap: hayır.Güvenilmez çıkış, Aniston'ın sette “elini hafifçe çıkıntılı göbeğine dayayarak” “sadece bir“ Meghan Markle anı ”yaşadığını” söylemeye devam ediyor. Tabloid ayrıca, aktrisin görünüşünün 'yıldızın hamile olup olamayacağını tahmin ederken hayranlarının çılgına döndüğünü' iddia ediyor. Bu 'hayranlar' tam olarak kimler ve 'çılgınlık' nerede? Bu sadece Yeni fikir hamilelik söylentilerini ateşledi.

Oradan, çıkış, Aniston’ın 'bebek yumruğunun' sözde kadının arkasından çıktığını söylüyor. Pitt ile “Paris'te balayı” . Bu, derginin geçen hafta yayınladığı sahte bir hikayeye atıfta bulunuyor ve Dedikoducu Polis zaten debunked. Çıkış, eski eşlerin Paris'e romantik bir kaçamak için gittiğini iddia etmişti, ancak Avrupa kentinde hiçbir zaman bir arada görülmemişlerdi. Aktör geçen hafta Paris'te birkaç kez fotoğraflandı, ancak eski karısı yurtdışında görünmüyordu.

Tabloid'in 'Paris'te balayı' hikayesi, Pitt ve Aniston 50. doğum günü partisinde evleniyor geçen ay. Aktrisin temsilcisi, hikayenin saçma olduğunu kaydeden bize güvence verdi. E! Gibi saygın eğlence mekanları Haberler ayrıca şunu da kaydetti: Pitt ve Aniston 'kesinlikle çıkmıyorlar ya da o yolda değiller,' yine arkadaşça davranmasına rağmen.

Dergi şimdi, Pitt'in geçen hafta sözde 'Paris'te balayı' sırasında Aniston'ı hamile bıraktığını ima ediyor. 'Bebek çarpmalarının' bir hafta içinde ortaya çıkmayacağı gerçeğini bir kenara bırakırsak, eski eşlerin romantik bir kaçamak yapmadıklarını veya herhangi bir şekilde bir araya gelmediklerini belirtmek daha önemlidir.

Çıkışın makalesi temelsiz ve mantıksız olmasına rağmen, Dedikoducu Polis Hala Aniston'ın temsilcisini kontrol etti ve kayıtta bize hamile olduğu hakkındaki bu son hikayenin 'saçma' olduğunu söyledi. Yeni fikir aktrisin elini karnına bir film setine koyduğu iki fotoğrafını çekti ve Pitt ve bir bebeği içeren sahte bir anlatı yaratmaya karar verdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.