Jennifer aniston Naomi Watts’ın erkek arkadaşıyla 'rahat edemeyecek kadar yakınlaşıyor' Billy Crudup Apple serileri 'The Morning Show' setinde bu haftanın magazin dergilerinden biri iddia ediliyor. Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Göre Yaşam tarzı Watts, erkek arkadaşının yakında çıkacak olan TV dizilerini çekerken Aniston'la geçirdiği her zamanı kıskanıyor ve 'arkadaştan fazlası mı' diye merak etmeye başlıyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye King Kong yıldız sık sık Apple şovunun 'setine düşer' ve 'onlara göz kulak olan casusları da var.'Renee Zellweger Plastische Chirurgie 2019

Sözde kaynak, Crudup'un 'başrol kadınlarına aşık olma konusunda kötü bir alışkanlığı olduğunu' iddia etmeye devam ediyor ve Watts ile Netflix dizisi 'Gypsy' de birlikte çalışırken çıkmaya başladıklarını belirtiyor. Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Jen'in kız kodunu kıracağını sanmıyorum. Ama Billy onun tipi. '

Derginin bir aşk üçgeni yaratma girişimi temelsizdir. Dedikoducu Polis Duruma yakın, kayıtta konuşamayan bir kaynakla görüştü, ancak Watts'ın erkek arkadaşının rol arkadaşı ile iş ilişkisinden şüphelenmediğini bize garanti etti. Oyuncu, sette önceden haber verilmeden durmadı ve kesinlikle Aniston ve Crudup'u takip etmek için herhangi bir 'casus' tutmadı. Magazin raporu çok saçma.

Ne yazık ki, bu yayının 'The Morning Show' setinde varolmayan bir dram yarattığı ilk şey değil. Mart ayında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için satış noktasını bozdu Aniston sette Reese Witherspoon ile çekişiyordu. gelecek serinin. Gerçekte, iki oyuncu yakın arkadaştır.

İlginçtir ki, bu aynı zamanda bir tabloid'in Aniston ve Watts arasında ilk kez drama yaratmaya çalışması değil. Şubat 2017'de, Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı Kardeş satış noktası, National Enquirer iddia etmek için Aniston, Justin Theroux'un Watts'a sarılmasından dolayı üzgündü bir etkinlikte. Dergi ayrıca Theroux ve Aniston'ın durum yüzünden boşandıklarını iddia etti. Aslında, neredeyse tam bir yıl sonra ayrıldılar, ancak ayrılmalarının aktörün Watts'a masum bir şekilde sarılmasıyla hiçbir ilgisi yoktu.

Obama lässt sich scheiden

Gelince Yaşam tarzı , bu yakın zamanda hakkında bir kapak haberi yayınlayan aynı tabloid Aniston yeniden Brad Pitt'e 'aşık' . Her iki yıldızın tekrarları tekrar tekrar güvence verdi Dedikoducu Polis tekrar bir araya gelmeyeceklerini. Güvenilmez dergi, bir hevesle aktris hakkında yeni hikayeler ortaya çıkarır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.