Jennifer aniston 'sarkık' dizlerini düzeltmek için estetik ameliyat mı oluyor? Bu hafta gazetelerden birinde çıkan tuhaf iddia bu. Dedikoducu Polis her şeyi gülünç buldum.

rağmen Küre Aniston'a '50 yaşında bir katil vücuda' sahip olduğu için kredi veriyor, 'sarkık dizlerinin' görünüşüyle ​​ilgili tek sorun olduğunu söylüyor. 'Jen'in Dizleri Bıçağın Altına Girecek' saçma manşetini kullanan dergi, Aniston'ın 'sarkan eklemlerin' görüntüsüne 'takıntılı' ve 'dehşete düştüğünü' iddia ediyor. . 'İsimsiz bir 'içeriden' çıkışa, 'Vücudunu seviyor ve görünüşüyle ​​gerçekten gurur duyuyor, ancak dizlerindeki fazla deriden nefret ediyor ve onu yaşlandırdığını düşünüyor' dedi. Tahmin eden kişi, Aniston'ın 'fazla' deriyi düzeltmek için 'egzersizleri ve güzellik kremlerini denediğini', ancak eklemlerinin 'hala kırışık göründüğünü ve bu bir fil üzerinde iyi görünebileceğini, ancak A listesindeki bir yıldızın olmadığını' ekliyor. Bilinmeyen kaynak şu sonuca varıyor: 'Jen uzmanlarla, sıkılaştırıcı lazer tedavileri gibi hızlı ameliyat düzeltmeleri hakkında konuşuyor.'

Gazetenin kimliği belirsiz 'içeriden' birinin söylediğine rağmen, Aniston'ın sözcüsü hikayeyi tamamen reddediyor. Bu arada, çıkış, Aniston'ın 'bıçağın altına' girmesiyle ilgili cesur başlığından, Aniston'ın yalnızca cerrahi seçenekleri değerlendirdiği hakkındaki makaledeki daha zayıf iddialarına atladığı için hikayesini doğru anlayamıyor. Ancak asıl mesele bu değil, çünkü oyuncu tamamen normal dizleri hakkında hiçbir şey yapmıyor. Tabloid’in dizlerinin 'sarkık' olduğu fotoğrafında bile iki normal diz görünüyor. Aniston'ın herhangi bir fotoğrafında prizin veya kaynağının tam olarak neyi kastettiğini anlamaya başlayamayız.

ist Faith Hill und Tim Mcgraw lassen sich scheiden

Artı, bu tamamen tanıdık bir hikaye Küre . Eylülde, Dedikoducu Polis magazin dergisinin hakkındaki yanlış iddialarını çürüttü Katie Holmes ayrıca estetik ameliyat oluyor ayaklarını, vücudunun sevmediği tek bölümünü 'düzeltmek' için. Dergi, Aniston makalesine çok benzer şekilde, oyuncunun vücut kısmında tam olarak neyin yanlış olduğunu belirtmekten kaçınıyor, sadece onun ameliyat istediğini defalarca tekrar ediyor. Tabloid, oyuncuyu ve vücut bölümünü basitçe değiştirdi, ancak hikayenin geri kalanı temelde aynı.

Küre hakkındaki sahte hikayeden de sorumlu olan aynı çıkış noktasıdır. Aniston gizlice Brad Pitt ile yeniden evleniyor bu yılın başlarında Meksika'da tatildeyken. Gibi Dedikoducu Polis o sırada, tabloid bu yanlış önermeyi desteklemeye çalışmak için değiştirilmiş fotoğraflar kullanmak zorunda kaldı. Bu haftanın başlarında, bunu tartışmaya bile çalıştı Aniston, Angelina Jolie'yi aşağılamaya çalışıyordu Marvel filmlerinde oyunculukla ilgilenmediğini söyleyerek. Tabloid, Aniston’ın kişisel ya da profesyonel yaşamı söz konusu olduğunda bunu doğru anlayamaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.