İddia eden bir tabloid raporu Jennifer aniston geri ödeme alıyor Justin Theroux ile bir Netflix filmi yaparak Adam Sandler tamamen saçma. Sahte makale ayrıca Theroux'un öfkeli olduğunu söylüyor çünkü görüşmediği karısının kariyeri iyi gidiyor. Dedikoducu Polis yanlışlıklarla dolu hikayeyi yalnızca çürütebilir.

Son sayısında bir makale Kadınlar Günü Aniston ve Sandler'in geçen ay Milano'da Netflix komedisini çekerken el ele tutuşarak fotoğraflandığını not ediyor. Cinayet Gizemi , ancak aldatıcı 'Arkadaştan Daha Fazla mı?' başlığını kullanır. okuyucuları cezbetmek için. Makalenin ana gövdesi Sandler'ın mutlu bir şekilde evli ve iki çocuk olduğunu kabul edene kadar.Bununla birlikte, çıkış, temelsiz bir şekilde, Aniston ve Sandler'ın resimlerinin hala 'Theroux'u kızdıracağından emin' olduğunu çünkü aktrisin 'TV kraliçesi olarak geri alınacağını' öne sürüyor. Güvenilmez çıkış bunun farkında değil Cinayet Gizemi bir film, bir TV şovu değil. Tabloid şöyle devam ediyor: 'Jennifer daha sonra başka bir diziyle devam etmeye hazırlanıyor, First Ladies , aynı akış hizmeti için. ' First Ladies aynı zamanda bir film, dizi değil. Dergi, sahte hikayesini yazmadan önce açıkça çok az araştırma yaptı ve yanlışlıklar oradan daha da kötüleşti.

Çıkış, 'Geçen yıl' The Leftovers 'dizisinin sona ermesinden sonra hala bir sonraki büyük TV rolünü arayan Justin için büyük bir darbe olacak.' Bu gülünç derecede yanlış. Theroux, yakında yayınlanacak olan Netflix dizisi 'Maniac' da başrolde. Jonah Hill ve Emma Stone ile birlikte. Oyuncunun sıraya dizilmiş başka bir TV rolü olması değil, Netflix'te de var! Yine de içeriden ekliyor, “Jen Hollywood'da daha fazla nüfuza sahip - ve bunu kolay görünmesini sağlıyor. Bu yüze yapılan nihai tokat. '

Ayrıca, magazin dergisinin makalesi şaşırtıcı miktarda yanlış bilgiyle dolu olduğu gibi, tamamen uydurma. Hikaye anonim ve izlenemeyen bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis Kayıtta bize bunun 'tamamen saçma' olduğunu söyleyen Aniston'ın temsilcisiyle görüştü.

Oyuncu, sadece Netflix için çalıştığı için görüşmediği kocasından intikam almıyor. Aslında, İnsanlar sadece bu hafta bildirdi Aniston 'artık [Theroux] hakkında konuşmuyor' ve 'ne yaptığını takip etmiyor.' Basitçe söylemek gerekirse, oyuncu kariyerini görüşmediği kocasının 'intikamı' olarak kullanmıyor. O esnada, Kadınlar Günü Aniston ve Theroux’un Netflix ile ilişkileri hakkında hiç ipucu yok. Aktris, TV şovları için değil, hizmet için iki film çekerken, aktör bu ayın ilerleyen saatlerinde prömiyer yapacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.