Jennifer aniston ve George Clooney 'Nin uzun zamandır süren dostluğu birçok yanlış tabloid hikayesine konu oldu. Dedikoducu Polis iki yıldızla ilgili birkaç sahte raporu çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı geçen Eylül ayında oyuncunun karısının yanlış olduğunu bildirdiği için, Amal Clooney, Aniston için 'çöpçatan' oynuyordu . Çıkışa göre, oyuncu Clooney'nin karısından 'hayallerindeki adamı bulmasına' yardım etmesini istedi ve insan hakları avukatı onu şov dünyasının dışında biriyle ayarlamayı teklif etti. Bir kaynak bize hikayenin uydurma olduğunu garanti etmekle kalmadı, İnsanlar dergisi ayrıca o sırada Aniston'ın 'flört etmekle ilgilenmediğini' ve 'işe odaklanmaktan mutlu olduğunu' bildirdi. Oyuncu bekar kaldı.Dedikoducu Polis ayrıca seslendi National Enquirer geçen Eylül ayında yalan iddia ettiği için Aniston ve Brad Pitt, Clooney’nin evinde romantik bir akşam yemeği yediler. İtalya'da. Dergi, Clooney'nin ikisini tekrar bir araya getirmek için eski eşlerini evine davet ettiğini ve planının işe yaradığını iddia etti. Hikaye anonim bir 'kaynaktan' gelen iddialara dayanıyordu, ancak hem Pitt hem de Aniston'ın ayrı temsilcileri Clooney'nin evinde hiç karşılaşmadıklarını doğruladılar. Bu arada, buluşmanın gerçekleştiği söylenen eski eşler farklı kıtalarda film çekiyorlardı.

Geçen Ağustos, Dedikoducu Polis debunked a Kadınlar Günü Angelina Jolie'nin hala Pitt'le birlikteyken aktrisin Clooney'nin Aniston'la arkadaş olması 'yasaklandı' . Önerme kanıtlanabilir şekilde yanlıştı. Gerçekte, iki yıldız 90'lardan beri NBC şovları 'Friends' ve 'ER' de oynadıkları sırada arkadaş oldular. Aniston ve Clooney, Pitt ve Jolie'nin bir çift olduğu zamanlarda sık sık sosyalleşti, bunlara birlikte İsviçre ve Meksika'ya tatile gitmek de dahil. Aynı sıralarda raporu düzelttik, E! News, Aniston ve Clooney’nin on yıllardır süren dostluğuna adanmış bir makale yayınladı ve iki yıldızın hayatlarının her ikisinin de 'inişler ve çıkışlar' boyunca arkadaş olduklarını belirtti.

Mart 2018'de, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir hakkında bir hikaye uydurmak için Aniston ve Pitt, Clooney ve karısıyla 'çifte randevuya' çıkıyor . Magazin masalıyla ilgili temel mesele, Aniston ve eski kocasının bir daha asla bir araya gelememeleriydi. Pitt, Şubat ayında Aniston’un 50. doğum günü partisine kısa bir süre ara vermesine rağmen, romantik bir uzlaşmaya varamadılar ve kesinlikle Clooneys ile asla 'iki kez buluşamadılar'.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis seslendi Enquirer yanlış bildirdiği için 2015'te Aniston ve Justin Theroux, Clooney’de evleneceklerdi. Como Gölü villası. Hikayenin yayınlandığı sırada, Ocean's Eleven yıldız bize bunun uydurma olduğunu söyledi. Sadece birkaç ay sonra Aniston ve Theroux, Bel Air'deki evlerinde bir tören düzenlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.