Dır-dir Jennifer aniston pahasına yapılan bir şaka hakkında öfkeli Seth Rogen ve Charlize Theron Yeni filmi Uzun atış ? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

Yeni politik komedide Rogen'ın karakteri, eski TV yıldızlarının başarılı bir şekilde film yıldızlarına dönüştüğü birini tartışıyor. Aniston'ın onlardan biri olmadığını savunuyor. Göre Yaşam tarzı 'Arkadaşlar' yıldızı şakanın farkındadır ve üzerine titriyor. Sözde bir kaynak dergiye 'Büyük bir kahkaha atan büyük bir kazı,' dedi.İddiaya göre içeriden biri, her ikisi de yapımcı olan Rogen ve Theron'un Uzun atış , 'Şakayı açıkça onayladı' ve 'kolayca gözden kaçabilirdi.' Şüpheli habercisi ekliyor: “Jen'in harika bir mizah anlayışı var, ancak dalga geçilmesiyle sınırını çiziyor. Tek bildiğim, Charlize ve Seth'in onunla karşılaştıklarında hikâyelerini açıklığa kavuşturmaları daha iyi, çünkü o bundan mutlu değil - hiç de mutlu değil. '

Derginin raporu, kimliği belirsiz bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Kayıtlara doğru olmadığını söyleyen Aniston'ın sözcüsüne ulaştı. Onun adına konuşmaya yetkili olan aktrisin temsilcisi bize 'filmi izlemediğini' ve 'hangi şakadan bahsettiklerini bilmediğini' söylüyor. Tabloid, hikayesini sahte bir ünlü kan davası yaratmak için uydurdu çünkü bir film Aniston'la dalga geçiyor.

Kayda değer, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı Ocak ayında sahte bir kapak haberi yayınladığı için Aniston ve Theron, Brad Pitt için kavga ediyor . Bu son makale bu senaryodan hiç bahsetmiyor. Bunun nedeni hiç olmamış olmasıdır. Aniston, eski kocasıyla bir daha asla bir araya gelmedi ve Theron, film yıldızıyla asla çıkmadı. Ancak tabloid, iki oyuncu arasında sürtüşme yaratmaya niyetli görünüyor. Dergi şimdi Pitt'i kullanmak yerine Theron’un filmini onunla Aniston arasında bir boşluk bırakmak için kullanıyor.

Aslında, güvenilmez çıkış, Cinayet Gizemi var olmayan kan davalarının yıldızı. Martta, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için tabloid'e seslendi Aniston sette Reese Witherspoon ile savaş halindeydi yaklaşan dizileri 'The Morning Show'. Bundan önce, çıkış yanlış bir şekilde iddia etti Aniston, Courteney Cox ile anlaşmazlığa düştü Justin Theroux üzerinden. Aktris ile Rogen ve Theron'u karşı karşıya getiren bu son makale aynı derecede temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.