Yeni bir rapor öneriyor Jennifer aniston tarafından korkutuldu Justin Theroux İle 'şey' selena Gomez . Dedikoducu Polis ancak ne doğru ne de orijinal olan iddiayı düzeltebilir. Bize hikayenin 'aptalca' olduğu söylendi.

Göre National Enquirer , Aniston, Theroux’un Gomez ile arkadaşlığı konusunda 'heyecanlı'. Ve süpermarket gazetesi, imal edilmiş öncülünü desteklemek için, adı bilinmeyen ve izlenemeyen bir kaynağın peşine düşüyor ve uygun bir şekilde 'Jen, Justin’in Selena’yı 'yaş farkı nedeniyle rahatsız edici buluyor.' Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, çıkış, aktörün Gomez'i sözde nasıl “süründüğüne” dair hiçbir kanıt sunmuyor.Dergi oradan, Theroux'nun kendisiyle genç şarkıcı arasında 'tuhaf' hiçbir şey olmadığı konusunda ısrar ettiğini ve eski erkek arkadaşı Justin Bieber'ın nişanlanıp evlendiğinden beri Gomez'e 'destek' için orada olduğunu belirtiyor. Hailey Baldwin. Anonim ve görünüşte uydurulmuş 'kaynak', '[Theroux] Selena'nın' kurtarıcısı 'olduğunu düşünmekten hoşlanıyor ... ama bunun Jen ile arkadaşlığını mahvetmesine izin vermesi pek olası değil.'

Magazin dergisinin makalesinin tamamı budur. Göze batan bir şekilde, Theroux’un Gomez ile arkadaşlığının Aniston'ı 'çıldırttığına' veya onu 'heyecanlandırdığına' dair hiçbir konuşma veya kanıt yok. Esasen dergi, Gomez ve Theroux'un platonik arkadaş olması ve Bieber ile Baldwin'in evlenip Aniston'ın onun tarafından şekil dışına çıkmasıyla ilgili doğrusal olmayan ve anlamsız bir hikaye oluşturmak için hepsini bir araya getirmesi gibi birçok gerçeği attı. eski ve genç oyuncu tanıdık oluyor.

Gewinner der ersten Staffel

Bu makaleyi yazarken, belirsiz bir şekilde tanıdık gelen bir şey vardı ve Dedikoducu Polis Aynı tabloid'in neredeyse tam olarak bir yıl önce o tarihe kadar Gomez, Theroux ve Aniston hakkında başka bir uzun hikaye uydurduğunu fark ettik. Bu sahte raporda iddia edildi Gomez, Aniston'a Theroux ile ihanet ediyordu . Bu parçanın özü, kendisinin ve Aniston’un boşanma duyurusunun ardından Gomez’in Theroux ile nasıl takıldığıydı. Ancak gerçek şu ki, iki yıldız, Aniston'ı da temsil eden ortak menajerleri Aleen Keshishian ile bir grup başka aktörle birlikte Broadway dışı bir gösteriye gittiler.

Aniston, Theroux ve Gomez'i içeren yorgun mecaz yıllardır devam ediyor. Örneğin, çift ayrıldıktan kısa bir süre sonra, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde sürdürdüğü için bir yayını bastı Theroux, Aniston'dan ayrıldıktan sonra Gomez'e asılıyordu. . Bundan kısa bir süre sonra, gerçeğe aykırı bir şekilde öne sürülen başka bir durumu düzelttik Aniston, Theroux ile taraf olduğu için Gomez'e kızmıştı . Ve Dedikoducu Polis saçma bir hikayeyi çürüttü Aniston, Gomez ve Theroux'nun çıktığı söylentileri yüzünden 'öfkelendi'. .

Wayans Stammbaum mit Bildern

Elbette bu hikayelerin hiçbiri doğru değildi. Geçmişte, Aniston'ın temsilcisi güvence verdi Dedikoducu Polis eski 'Arkadaşlar' yıldızının Theroux ve Gomez’in gündelik arkadaşlığından zarar görmediğini, tehdit edilmediğini veya üzülmediğini söyledi. Sözcü daha önce bu raporları 'aptalca' olarak nitelendirdi. Ve bu, özellikle de Enquirer Aniston'ın, Theroux'un Gomez'le 'olmayan' olayı yüzünden çıldırdığı hakkındaki son kurgu çalışması.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.