Jennifer aniston ile 'flört etmiyor' Gerard Butler , bir magazin gazetesinin yakın tarihli bir makalesinin iddia ettiği gibi. Dedikoducu Polis ancak sahte anlatıyı düzeltebilir.

Warum hat Tom Cruise Scientology verlassen?

'Jen’in Eski Hayatı Isınıyor!' tarafından yazılan yeni bir makaledeki başlığı okur National Enquirer . Güvenilmez tabloid, Arkadaşlar 2010'larda rol arkadaşı Gerard Butler'la bir 'flört festivali' yaptığını ima etmeden önce 'aşka aç' bir aktris Kelle avcısı . Bununla birlikte, çıkış, eski kostarların 'cilveli dostluğunun', Butler'ın öğrenmesi durumunda son 'sıkıcı' Morgan Brown için sorun yaratabileceğini iddia ediyor. Burada bir saniye durmalıyız, sadece hikayenin nasıl aşağılandığına işaret etmeliyiz. Birincisi, makale Aniston'ı, aslında bir ilişki içindeyken Butler'ı avlamaya çalışan “aşka aç” bir kadın olarak tasvir ediyor. Sonra gazete, Butler’ın kız arkadaşına sanki bir tür oyuncuymuş gibi 'sıkışması' diyor.Ve derginin daha önce yaptığı gibi, iddialarını isimsiz bir kaynağın sözlerine dayandırıyor. Sözde içeriden biri şöyle diyor: 'Jen onu her zaman gerçekten severdi. Son zamanlarda, uzun ve yalnız kilitlenme sırasında zaman geçirmek için gece sohbetleri paylaşıyorlar! ' Yine, eğer Butler'ın bir kız arkadaşı varsa, neden 'vakit geçirmeye' yardımcı olmak için Aniston'la konuşuyor? Yine de, sözde 'casuslar' Aniston’un Justin Theroux’dan boşanmasının ardından devam ediyor, aşk hayatı 'soğumuş' ve bu da onu 'küçük kara kitabını karıştırmaya' götürüyor. 'Onu hala esprili ve çekici bulması, egosuna büyük bir destek oldu,' diyen şüpheli içeriden, ekliyor, 'Aşklarını bölmek istemiyor.'

Hayali hikaye, 'Morgan bu cilveli yeni şeyi öğrenirse, bardağı taşıran son damla olabilir' sonucuna vardı. Bu hikaye tamamen yanlış. İken Enquirer izlenemeyen bir kaynağın sözlerini sahte önermesini yedeklemek için kullanır, Dedikoducu Polis Hikayenin uydurma olduğunu doğrulayan Aniston sözcüsüne ulaştı. Bazı nedenlerden dolayı Enquirer, Aniston'ın kişisel yaşamına içeriden bilgi sahibi olduğunu varsaymayı seviyor. Bunun olmadığını daha önce kanıtladık.

Birkaç hafta önce, Enquirer iddia etmek için Jennifer Aniston, Justin Theroux'u gözetliyordu . Çıkış, Aniston'ın eski kocasının boşandıklarından beri kiminle 'çıktığını' ve ikisinin bir 'kedi ve fare' oyununa karıştığını bilmek istediğini iddia etti. Hikaye doğru değildi Dedikoducu Polis Ögrendi. Aktrisin sözcüsü bize hikayenin uydurma ve gülünç olduğunu söyledi.

Bu yılın başlarında, iddialar nedeniyle gazeteyi çürütmüştük. Aniston, Brad Pitt'in 'yeniden başlıyordu'. Bu aldatıcı hikaye, Pitt'in Aniston'dan Angelina Jolie için ayrıldığı için özür diledikten sonra eski eşlerin aşklarını yeniden canlandırdığını iddia ediyordu. Sözde bir kaynak, Pitt'in Aniston'dan ayrıldığı için kendisini 'aptal' olarak nitelendirdiğini söyledi. Dedikoducu Polis bir kez daha Pitt ve Aniston'ın sadece arkadaş olduklarını ve magazin dergilerinin birlikte durmaları konusunda ısrar etmeye çalışsalar bile, bunun olmayacağına işaret etti.

Kaynaklar

  • Stephen Huvane, Jennifer Aniston Sözcüsü, 26 Haziran 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.