Geçen yıl bir tabloid, Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in yeniden alevlenen romantizminin içme alışkanlıkları nedeniyle tehlikede olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis hikayeye ve o sırada ortaya çıkardıklarımıza bir göz atmak.2020 yılında Küre Aniston ve Pitt'in kısır bir tartışmaya girdim Oscar’dan önce ikisinin halka açılmayı planladığı yer. Bunu belirtmeye değer Dedikoducu Polis Bir hafta önce aynı tabloidden Pitt'in iddia ettiği bir haberi bozdu. eski karısını kendisi ya da içki arasında seçim yapmaya zorlamak . Kararımıza rağmen, gazete yine 2016'dan beri ayık olan aktörün Akademi Ödülleri gecesinde Aniston'ı yanında istediğini, ancak sadece şişeyi bırakması şartıyla istediğini iddia etti.Kabataslak bir kaynak, 'Bu Jen için pek de uygun değildi,' diye ekleyerek, 'Brad'in ayıklığını desteklemekten çok mutluydu, ancak kasabada endüstri etkinlikleri için dışarıda geçirdiği gecelerden zevk alıyor ve buna hakkı olduğunu düşünmedi hayatına geri dönmek ve onu nasıl yaşaması gerektiğine dair kuralları dikte etmek. ' İçeriden bilgi, içmenin büyük bir parçası olduğunu açıkladı. Arkadaşlar aktrisin 'günlük hayatı' ve onu bırakmaya istekli olmaması, sözde yenilenmiş ilişkilerinin 'soğumasına' yol açtı.

'Birleşmelerini resmileştirmeye çok yakındılar - ama Brad’in talepleri aralarında gerçek bir boşluk oluşturdu. Jen, Brad'in ona ültimatom verebileceğini hissettiği için soktu. İkisinden birinin hareket edip etmeyeceğini yalnızca zaman gösterecek, ”diye bitirdi.Dedikoducu Polis Raporu çıktığında reddetti çünkü Brad Pitt ve Jennifer Aniston ilişkilerini yeniden canlandırma niyetinde olmadılar. Eski eşler 2005 yılında boşanmış ve son zamanlarda dostane bir arkadaşlığı sürdürmeyi başardı . Ancak magazin dergileri bundan faydalandı ve sürekli olarak çiftin yeniden birleştiğini iddia etmek ne zaman olamaz gerçeğin ötesinde . Ayrıca dergi, durum böyle olmadığında Aniston'ın bir tür öfkeli alkolik olduğunu ima etmeye çalışıyor. Aktris sıkı bir diyet ve fitness rejimine bağlı kalır kendini formda tutmak için.

Gelince Küre , Dedikoducu Polis daha önce süpermarket gazetesini bozmuştu. Aylar önce, Jennifer Aniston'ın Angelina Jolie’nin yakında çıkacak olan filmine laf attı , Ebediler . Yayın ayrıca Aniston'ın kalp kırıklığı yüzünden kendini açlıktan ölüyor Brad Pitt’in Nicole Pulaski ile kısa romantizmi üzerine. Dedikoducu Polis o zaman bu saçma hikayeleri düzeltti.