Dır-dir Jennifer aniston gerçekten 'kalp kırıklığı' hissetmek Justin Theroux başka bir kadını öperken fotoğraflandı mı? Bir web sitesinin yeni hikayesinin başlığında iddia edilen şey budur. Ancak gerçek şu ki, Theroux film için çektikleri sahne için Ilana Glazer ile sevişiyordu Yanlış pozitif komedi oyuncusu da yazdı.Garth Brooks lässt sich scheiden

Aniston'ı gereksiz yere ilgisiz makalesine bağladıktan sonra, Radar Çevrimiçi Theroux'nun Glazer'a nasıl 'aşık' göründüğünü yazıyor. Ve sonunda öpüşmenin New York Central Park'ta, parçasının geri kalanı boyunca geçen bir sahnenin parçası olduğunu kabul etse de, çoğu zaman itibarını yitiren çıkış, Aniston'ı anlamsız bir şekilde anlatısına sürüklemeye devam ediyor. Örneğin, Theroux'un eski kocası Kaliforniya'da kalırken New York'ta tam zamanlı yaşamaya nasıl döndüğünden ve birkaç ay önce Los Angeles'taki 50. doğum günü partisine nasıl katılmadığından bahsediyor.Elbette Aniston'ın, blogun Theroux'dan satın aldığı fotoğrafların Glazer ile bir sahne çekmesiyle hiçbir ilgisi yok. Çıkış, sadece Aniston'la hiçbirinin olmadığı yerde drama yaratmaya çalışıyor, eski sevgilisi sadece oyunculuk yaptığı için 'kalp kırıklığı' yaşayıp yaşamadığını sorguluyor. Aslında, Theroux Eylül ayında yaptığı bir röportajda açıkça New York Times kendisi ve eski sevgilisi arasında nasıl 'düşmanlık olmadığı', Aniston'ın temsilcisinin de doğruladığı bir nokta Dedikoducu Polis . Ve Eylül sayısında Modaya uygun , eski 'Arkadaşlar' yıldızı, kendisiyle ilgili 'yanlış anlamalar' arasında 'üzgün ve kalbi kırılmış' olduğunu, ancak sitenin manşetinin aksine 'Kalbimin kırılmadığını' belirtti.

Bu arada, blogun kardeş yayını TAMAM MI! Ana şirketinin “The Leftovers” yıldızı ve Glazer'dan satın aldığı fotoğrafları, gereksiz yere Aniston'ı da içeren bir parça için yeniden tasarladı. “Güle güle Jennifer! Justin Theroux, Başka Bir A-List Aktrisi Öpüşürken Tutkulu Bir Şekilde Görüldü, ”diyen tabloid, kendisinin ve Glazer'ın New York'ta nasıl bir ton PDA sergilediğini internette ileri sürüyor. Hikaye daha sonra bağlam olmadan 'yakışıklı oyuncunun kadınlara karşı böyle bir şeyi olduğunu' not eder.Ancak parçasının sonuna doğru, öpüşmenin 'kesinlikle profesyonel' olduğunu ve Glazer'ın bir bilim adamı olan David Rooklin ile evli olduğunu da kabul ediyor. Bu çıkış, biraz yanıltıcı makalesini Theroux'nun 'Emma Stone, Laura Harrier ve Elizabeth Hurley dahil olmak üzere birçok A listesindeki aktrislerle bağlantı kurduğunu' ekleyerek bitiriyor. Ancak, herhangi bir okuyucusu olarak Dedikoducu Polis Biliyor, aktör, magazin dergilerinin yanlış iddia ettiği gibi, bu üç kadından hiçbiriyle aslında hiç çıkmadı.

Wer ist Steve Harvey auch verheiratet

(RadarOnline ve Tamam)

RadarOnline ve TAMAM MI! Aniston ve Theroux hakkında pek çok çirkin ve kanıtlanabilir şekilde yanlış iddialarda bulunun. Örneğin, 11 ay önce, Dedikoducu Polis kapağında haksız yere ısrar edince dergiyi bozdu Aniston, Brad Pitt’in bebeğini doğuruyordu. . Ve şimdi Theroux'nun kesinlikle bir New York'lu olduğunu söylese de, geçen yılın sonlarında aynı çıkış, Aniston, Theroux ile bir 'Hollywood restoranında' karşılaştıktan sonra ağladı. Doğal olarak, yayın restoranın adından ya da nerede olduğundan bahsetmiyordu ve bunun nedeni tüm hikayenin uydurulmuş olmasıdır.Tabii ki, kardeş sitesi daha iyi değil. Üretilen raporların çoğu arasında Dedikoducu Polis düzeltildi dahil Aniston, Pitt'le yeniden alevlenemedikten sonra Theroux'u geri istiyormuş. . Bu bir yalandı ve nasıl olduğu hakkındaki yazısı da Aniston, Theroux sessizliğini satın aldı böylece onun hakkında asla konuşamazdı. 'Kalp kırıklığı' hissetmesi gerekenler, bu aldatıcı makaleleri tıklamak için kandırıldıkları için bu iki kuruluşun okuyucularıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.