Jennifer aniston Bu hafta bir tabloid raporuna göre şov dünyasını bırakıyor. Dergi, oyuncunun 'bıktığını' belirtiyor ancak Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte ortaya çıkardıklarımız.

Jennifer Aniston Hollywood ile Bitti mi?

Geçenlerde Jennifer Aniston, Hollywood'u terk etmenin son iki yıldır “aklını kaçırdığını” açıkladı. Yeni fikir 'Fed-up Jen Quitting Showbiz' manşetini yayınladı, ancak beraberindeki makale Aniston'ın röportajını yineliyor. Derginin öyküsü, Aniston'ın oyuncuyu 'tüketmiş' bırakan belirli bir iş hakkında konuştuğundan alıntı yapıyor.Aniston O Kadar Boştu ve Kariyerini Sorguladı mı?

Jennifer Aniston, röportaj sırasında rolün kendisini o kadar tükettiğini ve “oyunculuk” artık onunla ilgilenip ilgilenmediğini sorguladığını belirtti. Aktris isimsiz filmden söz etti, ''Whoa, bu gerçekten ... hayatımı mahvetti' dedim. Hazırlıksız bir projeydi. Hepimiz onların bir parçasıyız… Her zaman, 'Bunu bir daha asla yapmayacağım! Bir daha asla! Asla bir başlangıç ​​tarihine geri dönmeyeceğim. Sonra senaryo hazır değil ve sıkışıp kalıyorsun ”diye devam ediyor oyuncu.

Çıkış, daha sonra Aniston'ın en son programının senaryosunu aldığını belirtir: Sabah Gösterisi , son dönemdeki kötü deneyiminden sonra bile, rolün 'oyalanmaya' değeceğine karar verdi.

https://www.instagram.com/p/CDNEs6XDcs0/

Jennifer Aniston’ın Sözlerinin Ardındaki Gerçek

Yeni fikir ’In manşeti, aktrisin şov dünyasıyla' bittiğini 'iddia ediyor. Aniston'ın podcast ile yaptığı röportajda , SmartLess , isimsiz filmde çalıştıktan sonra oyunculuğu bırakmanın aklından geçtiğini ifşa etti, ancak oyuncu o yoldan gitmedi. Gazetenin manşeti okuyucularını klasik bir 'yem ve değiş tokuş' ile yanıltmaktadır. Arkadaşlar star. Dedikoducu Polis Aniston'ın olduğu fikrini çoktan düzeltti herhangi bir mola vermek Hollywood'dan yakın zamanda herhangi bir zamanda.

Yeni fikir aktris hakkında haber yapmak söz konusu olduğunda en güvenilir olmadı. İki yıl önce, tabloid, Brad Pitt’in kızı Shiloh’u iddia etti. Aniston'dan 'anne' olarak bahsetti. Pitt ve Aniston'ın tekrar bir araya geldiklerini iddia eden çıkış, bir hikaye çizgisi birkaç kez düzelttik ama aynı zamanda Aniston'ın Shiloh'a yakın büyüdüğünü iddia etti. Dedikoducu Polis Aniston ve Pitt için ayrı temsilciler tarafından hikayenin yanlış olduğu konusunda güvence aldıktan sonra bu uydurma hikayeyi bozdu.

Geçen yıl aynı dergi iddia etti Pitt ve Aniston balayına Paris'e gitti . Bir kez daha eski eşler tekrar birlikte değiller , hala, Yeni fikir ikisinin Aniston’un 50. doğum günü partisinde evlendiğini ve kısa bir süre sonra ayrıldığını söyledi. Dedikoducu Polis bunu defalarca tekrar tekrar vurguladı. Yayındaki diğer sahte hikayelere ek olarak, tabloid'in Aniston hakkında gerçek bir kavrayışa sahip olmadığı açıktır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Mila Kunis auf der Ranch