Yaptı Jennifer aniston ve Emma Stone 'tüm kavgaları bitirmek için kavga etmek' Justin Theroux ? Bugün tam olarak 12 ay öncesinden bir kapak hikayesinin ardındaki dayanak buydu. O zaman, Dedikoducu Polis iddianın doğru olmadığına dikkat çekti ve şimdi bir yıl sonra böyle bir patlama yaşanmadığı açık.

6 Haziran 2018'de, Star Aniston, Theroux'un 'yeni kız arkadaşı' dediği Stone ile 'tüm kavgaları sona erdirme mücadelesi' verdi. Raporun inandırıcı görünmesini sağlamak için dergi, Aniston'ın Stone'un görüşmediği kocasıyla çıkmasının nihai 'ihanet' olduğunu düşündüğünü sızdıran bir 'içeriden' olduğunu iddia etti ve hatta eski 'Arkadaşlar' yıldızının sözde söylediği gibi alıntı yaptı. La La Land yıldız, 'Arkadaşım olduğunu sanıyordum!'Ancak gerçek dünyada, Stone ve Theroux hiçbir zaman çıkmadı ve iki aktris arasındaki sözde yüzleşme, sahte raporu kimin uydurduğunun hayal gücü dışında gerçekleşmedi. Ve bu, magazin gazetesinin ön sayfasındaki ana tartışma olsa da, içerideki makale, Aniston'ın, Fransa'da takılan fotoğraflarında Theroux ve Stone arasındaki 'kıvılcımları' tespit ettiğini ve onu bu sırada aldatıp aldatmadığını 'merak ettiğini' düşünmesine odaklandı hala birlikteydiler.

Gibi Dedikoducu Polis 365 gün önce, Stone ve Aniston arasında 'tüm kavgaları sona erdirmek için bir mücadele' olduğunu kapağında satış yapan çıkışına rağmen, hikaye, iddia edildiği gibi nerede ve ne zaman meydana geldiği de dahil olmak üzere, bir olayın tüm ayrıntılarını göze çarpacak şekilde atlıyor. Önemli bir şekilde, magazin dergisinin uzun hikayesi isimsiz, izlenemeyen ve görünüşte uydurulmuş bir kaynağa dayandırılırken, hem Stone hem de Aniston temsilcileri, aktrisler adına konuştu. Dedikoducu Polis derginin sansasyonel raporunda hiçbir gerçek yoktu.

Aslında, Theroux, Instagram'da kendisinin ve Stone'un 'sadece Bfffffs' olduğunu belirtti. 'Maniac' rol arkadaşıyla aynı karede olmanın doğal olarak yanlış söylentilere yol açacağını tahmin etmiş olabilir. Ayrıca, o zamanlar herkes tarafından bilinmese de, Stone uzun süredir 'Saturday Night Live' da çalışan komedi yazarı Dave McCary ile çıkıyordu.

Bu kapak hikayesinden beri (aşağıda), Star Aniston, Stone veya Theroux hakkındaki raporlarıyla daha güvenilir hale gelmedi. İnanılmaz bir şekilde, bir çift olmadıkları kesinleşmiş olsa da, yayın bir ay sonra başka bir kurgu çalışması ürettiğini iddia etti. Jennifer Lawrence, Stone'a Theroux'u terk etmesini söyledi. onları akşam yemeğine davet ettikten sonra. Bu makalenin her yönü, öncülünden Lawrence'a yakın bir kaynaktan geldiği iddia edilen alıntılara kadar sahteydi.

Aynı dergi daha sonra Kasım 2018'de gerçek olmayan bir şekilde ısrar eden başka bir kapak haberi yayınladı. Aniston ve Brad Pitt, romantizmi yeniden canlandırdıktan sonra bebek sahibi oluyorlardı. . Aniston'ın 'arkadaşlarına hamile olduğunu söylediğini' iddia eden o makale de bir yalandı. Pitt'in temsilcisi, hikayeyi 'temelsiz' olarak adlandırırken, Aniston'ın sözcüsü bunu 'tam bir uydurma' olarak nitelendirdi.

Bu noktada, derginin sözde 'kaynaklara' sahip olma kisvesi altında tam yalanlar basan az sayıda suçu olduğuna dair hiçbir şüphe olmamalıdır. Ve nedeni Dedikoducu Polis zaman zaman bir yıl öncesine ait hikayeleri ele almak için geri dönüyor. Aniston, Stone ile Theroux ile Çıktığı İddiasıyla Yüzleşiyor , okuyuculara belirli gazetelerde yayınlanan makalelerin nasıl gerçek olarak sunulduğuna işaret etmektir, ancak zamanla bunların kurgudan başka bir şey olmadıkları açıktır. Ayrıca, bu kuruluşlar sahte raporlarını anonim kaynaklara dayandırırken, kayda geçmeye istekli ve yorumları için kamuya açık bir şekilde sorumlu olan içeriden kişilerin yardımıyla onları çürütürüz.

Jennifer Aniston Emma Stone Star Kapağı

(Star)

(Star)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.